Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Németh sándor összeuszítja a...

Németh sándor összeuszítja a csaladokat is?

Figyelt kérdés
2021. okt. 26. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az erdekei azt kivanjak, ossze.
2021. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%

Mi bajotok ezzel az emberrel? Ha nem tetszik hagyjátok ott...

Jézus is ezt mondaná.

2021. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2%
Ha mindenki hitgyulis a családban akkor jó. Az meg nem baj ha a hutgyulisek egy két szót mondanak a katolikusokrol meg az ortodoxokrol. Szeretnék youtubeon megnézni egy videót ahol Németh Sándor az ortodox meg a katolikus vallásról beszél, jót szórakoznék rajta. Legalább lenne jelen egy olyan vallású is hogy hallja. Az ordoguzeseik meg a rangatozadaik is szórakoztatnak. Lattatok azt a videót ahol fetrengenek meg bukfenvceznek és Németh járkál és beszél biiaval.a kezében és mondja hogy preselik a szőlőt meg jön a must. Úgy röhögtem rajta hogy a hangomra nem ismertem rá, azt hittem a sátán röhög bennem, nem tudtam megállni. Folyton ára gondoltam hogy ezt az ortodox, katolikus templomban nem lehetne megcsinálni és még jobban röhögtem. Van egy masikhitgyukis videó ahol ördögöt űznek, angol szavakat mondanak az ördögnek és a cigányok osszeesnek. Azt is vegigrohogtem. Ez a hit gyülekezete csak arra jó hogy mi keresztény reformátusok rohigjunk rajtuk.
2021. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint Pátkai önmagába többre vinné mert vele még egyet is szoktam érteni, viszont sanyi pfuj, rájógázok 3 démont.
2021. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!