Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » T. Mindenki. Az egyik nagyszül...

T. Mindenki. Az egyik nagyszülőmnek a családneve németh, és úgy is néz ki, mint egy német. Szerintetek ezesetben német származású?

Figyelt kérdés
családfa

2014. aug. 20. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó azért ne mond, hogy te még soha nem voltál úgy hogy a Balatonon ránéztél valakire és látszott hogy külföldi.
2014. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű hogy német.

De a németek főbb jellemzői:

Világos szem és bőr.

Szőke, vagy világosbarna haj.

2014. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én például Balatonon simán látom hogy mondjuk egy illető német, lehet azért is mert "rokon" :)

Anyai ágról bennem is van német és van aki szokta is mondani hogy látszik, anyukám lánykori neve is olyan hogy abból simán tudni. Pedig elégé vissza kell mennünk hogy hányadik nagyapám élt Németországba, meg se tudnám mondani. :)

2014. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"De a németek főbb jellemzői: Világos szem és bőr. Szőke, vagy világosbarna haj."


Éltem Bajorországban, és ez pont nem volt jellemző az ottani emberekre.

2014. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jah, ez is milyen szép szál árja tiszta fajú német gyerek :D


[link]

2014. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetne a kerdeseidet egy csokorba szedni&ugy feltenni?
2014. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Németh,ami nem NÉMET... ez hülye általánosítás.Ennyi erővel,aki Oláh az már cigány?Mert sok magyar családot ismerek,és nem cigányok.Kb olyan mintha a neve alapján rányomnád a bélyeget az illetőre.Totál baromság...


Lehet pár 100éve volt jelentősége pl.aki Kovács,Szabó,Varró,Varga családnévvel rendelkeztek volt köze a foglalkozásához.De kétlem,hogy ma ez működne....

2014. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Engem például Kovácsnak hívnak, de viszonylag ritkán szoktam lovakat patkolni. Konkrétan még nem fordult elő ilyen eset soha.

Egyik haverom meg Szabó, de még a büdös életbe' nem foltozott meg egy gatyát sem.


Szóval nem feltétlenül van ilyen kapcsolat.

2014. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!