Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az megy papnak, aki máshova...

Az megy papnak, aki máshova nem kéne?

Figyelt kérdés

Többedik olyan pappal beszélek, aki rosszindulatú, emberileg hulladék úgy és olyan lekezelően beszél az emberekhez, mintha diktátor uralkodó lenne.

Miért ez, az ilyen minősségű emberek jók az ilyen helyeken dolgozni? Mást nem találnak erre a munkára őket meg máshol nem tűrnék meg?


2021. dec. 2. 03:43
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Akiket nálunk ismertem és papnak fogadták be és nem hajintották ki, olyan gusztustalanul viselkedő, hogy ateista között nem látni ilyet, alázó,lekezelő, fölényes, fellengzős, tarhál,lusta, pedig biztos csak az én fejemben van ez, mert ezek, akik papok, márpedig pap mivoltuk okán és jogán tökéletesek mind, hisz ettől papok. A cégüknél ez a tökéletes, ahogy ezek bánnak az emberekkel.
2021. dec. 3. 03:43
 22/42 A kérdező kommentje:
Most akkor Isten erre hívja őket, a sok nyomi közül kiválasztotta maga köré a legtökéletesebbeket, a legalkalmasabbakat , kivételes kiválasztottak vagy munkát kerestek, amiből majd meg lehet élni?
2021. dec. 3. 03:50
 23/42 anonim ***** válasza:

soha senki nem mondta, hogy a papok tokeletesek

nem tudom, honnan szeded

2021. dec. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Anjutca


Kisse zavaros valaszodra:

En nem katolikus vagyok, es hallottam reformatus papot templomban is a katolikusok doktrinaja ellen beszelni, a ref egyhaz oldalan is vannak reszletes leirasok arrol, miert nem jo az, amit a katolikusok csinalnak. Honnan szeded te azt Nagyvaradon, hogy a reformatusok soha sehol semmi ilyet nem mondtak? Ott vagy minden reformatus istentiszteleten a vilagon? Meg Nagyvaradon sem jarsz reformatus templomba soha, honnan tudod, ott mit mondanak? Csak akkor kiderulne, hogy a te szent egyhazad sem jobb a katolikusoknal, tehat te sem vagy jobb egy katolikusnal.


"Szégyellem magam katolikuskent hohy hazudok a protenstánsokról. Mivel a hazugság nagy bűn. Katolikus legyek ha te igazat írsz. A rágalmazás meg bűn. Hodász gyűlöli a reformátusokat mert ír róluk."


Mit eskudozol mar megint, mint egy eszelos? -tessek, legyel katolikus, mert igazat irok.


Miert csinaljak a neten? Te miert csinalod a neten? Miert nem beszelgetsz masokkal a valo eletben, te minek jossz ide allandoan?

Azert csinaljak a neten, mert ezek a kulonbsegek az atlagembereket is erdekelhetik, es nekik is jo, ha tudjak.

2021. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
0%

,,En nem katolikus vagyok, es hallottam reformatus papot templomban is a katolikusok doktrinaja ellen beszelni, a ref egyhaz oldalan is vannak reszletes leirasok arrol, miert nem jo az, amit a katolikusok csinalnak.,,

Te rosszabb vagy mint a katolikusok. Őket még fel lehet menteni mer azért mondják mivel nem reformátusok de te....????A saját egyházadról hazudgálsz? Jó...nem is néztem református oldalakat az igaz, templomba se járok de anyu jarvrs ott a pap azt mondja hogy a katolikusok Isten gyermekei meg mikor román ünnep van akkor mondja hogy ünnepeljünk az ortodoxokkal. Egyszer még mondta hogy milyen szép hogy a katolikus szentmise során kezet fognak és mondják hogy béke veled. Nekem nem tetszik hogy ilyen református papunk van hogy más vallást dicsér. Mi a francnak nem keresztelkedik át katolikus vallásra és adja át a szoszeket olyannak aki rendes kálvinista? Mi sem predikacioban hun az ortodoxokat dicséri hol a katolikzsokat mert anyu elmeséli. Anyu nem hazudik. Ahelyett hogy a reformáció tájait hirdetnek más vallásokrol beszél. Az előtte való papunk nem dicsért más vallást de nem is szidott, katolikus templomba sose ment csak a baptistáknál voltak jóban, csak azokkal szervezett közös imahetet. Nekem az se tetszett mert a baptista egy szekta a katolikus meg törvényes vallás akkor minek a neoprotenstansokkal volt jóban. Jó hogy már nem az evangelikusokkal. Úgyhogy hidd el ezek a mostani református papok dicsérik a katolikus vallást meg az ortodoxot nem ellene beszélnek. Ezek a hülye híveket elteritik a reformációt mert az ember hallja dicsérni a másikat és odakeresztelkedik.

2021. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem igaz amit írsz. Ha ott lehetnek minden református istentiszteleten amit nem tehetek meg ember lévén. Csak Isten transzcendens aki mindenütt egyszerre ott tud lenni. Szóval ha megtehetnek és egy hónapig minden predikacion ott lehetnek, mondjuk csak a prédikációk mert az imádság ugyanaz minden régi templomban hát egyszer se beszélnének a katolikusok ellen. Gondolkozz már ..a pap olvas a Bibliából és azt magyarázza el. Nem olyan mint ezek a katolikus meg ortodox papok akik nem a Bibliát mondják hanem bejemagyarazzak az uszitast.

Te, életem során nem hallottam még régi uszitast és hidd el hogy nem is fogok.

2021. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

"Akiket nálunk ismertem és papnak fogadták be és nem hajintották ki"

Látod, innen látszik, hogy mennyire hazugság amiket írsz, hiszen a papokat nem befogadják, nem megpályáznak valami munkát, hanem teljesen máshogy működik.

Tudod az okos sunyi ember hazugságok gyártása előtt körbenéz, hogy legalább hazugságai hihetőnek tűnjenek. Az idióta gonosz ember pedig hülyeségeket ír, amivel magát buktatja le.

2021. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

25


"a baptista egy szekta a katolikus meg törvényes vallás"


:-D

2021. dec. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

25


1. "Mi a francnak nem keresztelkedik át katolikus vallásra"

"az ember hallja dicsérni a másikat és odakeresztelkedik"

olyan nincs, hogy valaki innen-oda keresztelkedik, meg atkeresztelkedik

ha valakit egyszer valahol megkereszteltek, azt mindenhol elfogadjak


2. a baptistak nem neoprotestansok


3. "csak a prédikációk mert az imádság ugyanaz minden refi templomban"


nem ugyanaz az imadsag


4. "Gondolkozz már ..a pap olvas a Bibliából és azt magyarázza el. Nem olyan mint ezek a katolikus meg ortodox papok akik nem a Bibliát mondják hanem bejemagyarazzak az uszitast."


mindharom felekezetben azt a reszt magyarazzak az igehirdetesben, amit elotte felolvasnak


ahhoz kepest, hogy ossze-vissza jarsz templomba (a sajat felekezetedet kiveve, persze), semmit nem ertesz abbol, hogy mi tortenik


5. "Te, életem során nem hallottam még refi uszitast és hidd el hogy nem is fogok."


En igen. Akarhanyszor kinyitod a szadat, megy a refi uszitas, mindenki ellen.


6. "Te rosszabb vagy mint a katolikusok. Őket még fel lehet menteni mer azért mondják mivel nem reformátusok de te....????A saját egyházadról hazudgálsz?"

Mondtam egy szoval, hogy reformatus vagyok? Barki elmehet reformatus templomba, es barki megnezheti, mi van a honlapjukon.

2021. dec. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Mármint Paptól nem hallottam se a templomban sem azon kívül soha életemben és elhiheted hogy ha mindennap járnék refi templomba akkor Sem Hallanék mert nem mondanak rosszat a katolikusokról meg másokról sem. Saját vallásomat nem hagyom mocskolni senkinek, meg hazudni róla.
2021. dec. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!