Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért zavarja ennyire a...

Miért zavarja ennyire a mélyen vallásos embereket, ha mások együtt élnek házasság előtt?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, de pl itt gyakran olvasom, hogy annyira fel tudják magukat hergelni azon a tényen, hogy számára idegen emberek összeköltöznek, mielőtt esküvő, lánykérés történt volna. Jósolják, hogy emiatt biztos el fognak válni, aztán 5-6 alkalommal még eljátsszák ezt, hogy összeköltöznek egy új emberrel, majd szakítanak. Mert jó házasság csak abból lehet, ha egy pár évekig csak randizik, aztán lánykérés, esküvő, majd szex jön a nászéjszakán először és utána az összeköltözés.


Engem nem érdekel, ki költözik össze házasság előtt, vagy ki nem, véleményem van, szerintem jobb összeköltözni, megismerkedni rendesen előtte, na de én nem is írom oda a dühös véleményemet sehova :D


2022. szept. 12. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Én olyat hallottam hogy sokan az össze költözés után szakítottak.

Na ez egy esküvő után kicsit bajosabb.

2022. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem tudom én még ilyet nem láttam. Én hívő vagyok (nem egyház-fan) de nem nagyon foglalkoztat, hogy ki mit csinál ilyen téren :D A családban van egy veszettül bigott katolikus, de még tőle sem hallottam, hogy szemére vetné ezt másoknak.
2022. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Mert agymosottak.
2022. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%

Én nem látom, hogy bárkit zavarna ez, lehet más fórumot olvasunk?


Legfeljebb ha kérdezik, akkor leírják, hogy nem helyes. Ennyi. Mit kell ezen hisztizni és kérdést kiírni?

2022. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!