Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért nem ír semmit a Biblia...

Miért nem ír semmit a Biblia Jézus Mennybemeneteléről?

Figyelt kérdés
A négy Evangéliumból kettő meg sem említi. Másik kettő pedig csak annyit közöl hogy felemeltetett. Miért?

2022. nov. 30. 14:02
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

"Az iszlám szerint..."

Hidd el, egy keresztényt se igazán érdekel, hogy a hamis vallásod szerint hogy van.

2022. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
0%

"Hidd el, egy keresztényt se igazán érdekel, hogy a hamis vallásod szerint hogy van."


Az én iszlám vallásom szerint az eredeti Tóra Istentől van. A te kersztény vallásod szerint Mózes írta. Na most a helyzet az hogy biztosan tudjuk hogy nem Mózes írta. Megállapították hogy a Tóra ie. 8-5. században keletkezett, de Mózes ie. 1500 körül élt. Tehát a tudomány megállapította hogy a te keresztény vallásod téved, ergo a kereszténység egy hamis vallás.

2022. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

"Az én iszlám vallásom szerint..."

Mint írtam, senkit sem érdekel hamis vallásod. Hidd el nekem.

2022. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
0%

"Mint írtam, senkit sem érdekel hamis vallásod. Hidd el nekem."


Akkor sem érdekel ha ate keresztény vallásod álláspontját már megcáfolta a tudomány? ie. 8-5. században írták a Tórát így nem lehetett Mózes az író. Ergo ez egy hamisított Tóra ahogy az iszlám állítja. De téged ez nem érdekel. Ezt nevezék ész nélküli fanatizmusnak.

2022. dec. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ezt nevezik úgy, hogy szarok arra, amit az iszlám tanít, teljesen hidegen hagy az a sok hamisság és hazugság, amit az arab hamis próféta összehordott.
2022. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
0%
Tehát azt mondod és idézlek téged "szarsz" a tudományra és egy olyan vallásra aminek az álláspontja egyezik a tudományos állásponttal, és továbbra is a te keresztény vallásod állításában hiszel ami tudományosan bizonyított hogy téves. Egy primitív fanatikus kereszténytől nem is várható több.
2022. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ismétlem, én a hamis vallásod tanítására szarok, az iszlámra. Nem írtam, hogy a tudományra szarnék. A tudomány pedig nem igazolja a Korán hamis tanításait. Hol állítja a tudomány, hogy a Tóra egy könyv, amit Isten ledobott az égből? Hol állítja a tudomány, hogy Ádám egy próféta volt? Vagy szerinted ezeket az ostoba muzulmán tanításokat a tudomány igazolja? :D
2022. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor ismétlem, én a hamis vallásod tanítására szarok, az iszlámra."


Ezzel is bizonyítottad hogy a keresztények mennyire ellenségesek és primitívek. És itt megkérdezném szerinted milyen büntetés vár rád ha azt mondod Isten vallására hogy leszarod?



"Nem írtam, hogy a tudományra szarnék."


De itt az iszlám és a tudomány álláspontja ugyanaz a Bibliával kapcsolatban. Az iszlám azt tanítja hogy a Biblia könyvei meg lettek változtatva, amit a tudomány már bizonyított.



"A tudomány pedig nem igazolja a Korán hamis tanításait. Hol állítja a tudomány, hogy a Tóra egy könyv, amit Isten ledobott az égből?"


Itt most a Biblia hitelességéről van szó. A tudomány megállapította hogy a Biblia hitelessége nulla.



"Hol állítja a tudomány, hogy a Tóra egy könyv, amit Isten ledobott az égből?"


Ebből is látszik hogy féleszű vagy. A tudomány nem tudja cáfolni hogy az eredeti Tóra Isteni kinyilatkoztatás. A keresztény álláspontot viszont már megcáfolta a tudomány mivel megállapította hogy a Tóra az ie.8-5. században keletkezett, így nem írhatta Mózes ie. 1500-ban. Tehát a keresztény vallás állítása tudományosan igazolható hogy hazugság.

2022. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

"És itt megkérdezném szerinted milyen büntetés vár rád ha azt mondod Isten vallására hogy leszarod?"

Súlyos, ezért nem is teszek ilyet. Viszont az iszlám egy arab kecskepásztor által összetákolt hamis vallás, ami kínt, halált és háborút hozott a világra már korai éveiben is. A sátán vallása.


"De itt az iszlám és a tudomány álláspontja ugyanaz a Bibliával kapcsolatban"

A tudomány szerint is az eredeti Tórát Isten hajította le az embereknek?

Ha nem, akkor nyilván nem egyezik a két álláspont.


"A tudomány megállapította hogy a Biblia hitelessége nulla."

Idéznéd ezt a "tudományos" konszenzust kimondó hivatalos iratot is?


"így nem írhatta Mózes ie. 1500-ban. Tehát a keresztény vallás állítása tudományosan igazolható hogy hazugság"

Kedvedért megnéztem, hogy mit mond erről a katolikus lexikon:

[link]


Tehát a keresztény vallás nem állítja, hogy Mózes írta volna Kr.e. 1500 évvel. Miért hazudsz? Vagy azért találsz ki hazugságokat, mert különben az igazsággal kéne szembe nézned?

2022. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
0%

"Súlyos, ezért nem is teszek ilyet. Viszont az iszlám egy arab kecskepásztor által összetákolt hamis vallás, ami kínt, halált és háborút hozott a világra már korai éveiben is. A sátán vallása."


Erre fel tudsz mutatni bármilyen bizonyítékot? Mert az mindig lemarad nálad. Azt írod kínt halát és háborút hozott. Ez például hazugság. És ami érdekes a te Bibliád tele van háborúra felszólító verssel és nők és gyerekek lemészárlására felszólító verssel. A te Bibliád már azért is halállal büntet ha szombaton fát szedett valaki. Szóval amiket kifogásoltál az iszlámban az valójában a te Bibliád parancsa :)



"Tehát a keresztény vallás nem állítja, hogy Mózes írta volna Kr.e. 1500 évvel. Miért hazudsz? Vagy azért találsz ki hazugságokat, mert különben az igazsággal kéne szembe nézned?"


Te vagy a hazug. Keresztény álláspont szerint Mózes írta a Tórát. Meg egyébként is ha szerinted a Tórát nem Isten nyilatkozta ki és nem is Mózes írta, hogy keletkezett te retardált? :)



"A tudomány szerint is az eredeti Tórát Isten hajította le az embereknek?

Ha nem, akkor nyilván nem egyezik a két álláspont."


Nem is mondtam ilyet hanem azt hogy abban egyezik az iszlám és a tudomány álláspontja hogy a Bibliát meghamisították. Illetve hogy a tudomány nem tudja cáfolni hogy a Tórát Isten küldte.



"Idéznéd ezt a "tudományos" konszenzust kimondó hivatalos iratot is?"


Tengernyi tudományos bizonyíték van arra hogy a Biblia hitelessége nulla. Soroljam?

2022. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!