Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csak szerintem lenne jó ötlet...

Csak szerintem lenne jó ötlet itt a valláskritikában eltörölni a hozzászólók pontozására való lehetőségét?

Figyelt kérdés

Az ismerkedés kategóriákban már nem lehet pontozni a hozzászólásokat.

Ennek példájára jó ötletnek tartom, itt a valláskritikában is bevezessék, hogy ne lehessen pontozni.

Ezt azzal a megtapasztalással indoklom, hogy mindenki azt a hozzászólást pontozza fel amely saját világképének megfelelő, illetve az annak ellent mondót pedig lepontozza. Tehát, így semmi értelmét nem látom itt a valláskritikában egy pontozási rendszernek.



2022. dec. 28. 14:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, egyetértek.
Nem, nem értek egyet vele.
14 szavazat
1 2
 1/15 Lucifer-666 ***** válasza:
9%
Idvesség szempontjából jelezni kell, ha Sátán hazudik...(hiába hivatkozik a tudományra).
2022. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem alapból el kéne törölni a pontozást. Egy ember véleményéről gyakran (!!!) nem lehet objektíven megállapítani, hogy hasznos-e.
2022. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
1, szerintem ugyanúgy jelezni kell, ha egy hívőnek nincs igaza. Általában nincs nekik...
2022. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem túl nagy jelentőséget rendelnek sokan annak, hogy hogyan vannak pontozva.


Azonban néha jelzés értékű az, hogy kinek, milyen értékelése van. Ha például valakinek csak fél pipája van már akkor ott túlsok jóra nem lehet számítani és ha nincs pontozás akkor ez is eltünik.

2022. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"1, szerintem ugyanúgy jelezni kell, ha egy hívőnek nincs igaza. Általában nincs nekik..."


Na hát ez az! Ha hívő lenne meg úgy látnád az ateistáknak nincs igaza.

Ráadásul ha ez így megy tovább hamarosan hívők sem lesznek akik válaszoljanak a kérdéseitekre. Már most látszódik hogy nagyon kevés válasz jön a hívők részéről....

2022. dec. 28. 16:49
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
De nem csak egy ateista jelezheti, hogy egy hívőnek nincs igaza. Vannak, akik annak mondják magukat, de más hívők lepontozzák, mert hulyeseget ír.
2022. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 Igen, a hívők még valamennyire igazságosan pontoznak. Viszont az ezelőtti kérdésekre akármilyen rossz, troll, hazug ateista válaszokat adtam, csak úgy kipróbálásból 100%ra fel lett pontozva mind. Mi az már hogy a hülyeség 100% hasznos, ha ateista csomagolásban adják elő?
2022. dec. 28. 20:11
 8/15 Tevenyereggyarto ***** válasza:
89%

#7


“Viszont az ezelőtti kérdésekre akármilyen rossz, troll, hazug ateista válaszokat adtam, csak úgy kipróbálásból 100%ra fel lett pontozva mind. Mi az már hogy a hülyeség 100% hasznos, ha ateista csomagolásban adják elő?”


Tudnál ezekre példákat mutatni?

2022. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

"a hívők még valamennyire igazságosan pontoznak"

Én nem ezt tapasztaltam. Sőt szinte oldaltól függetlenül mindenki a nézete alapján pontozott. Sokszor láttam ateista választ is lepontozva, ami konkrétan a kérdésre válaszolt.

2022. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Darkmoon80 ***** válasza:
57%

Lásd például konkrétan itt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..


47%-os értékelése az 1-es és a 2-es hozzászólásra.

Ő vajon a hasznosság alapján értékelte a válaszokat (valószínűen hívőként)?

2022. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!