Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ez a nagy katolicizmus?

Ez a nagy katolicizmus?

Figyelt kérdés
Benedek pápát kell gyászolni és szomorkodni érte minden katolikusnak??? Egy pedofil, hitszegő emberért??? Számomra egy pedofil pap nem igaz ember, hiába mosdatta Ferenc pápa... Egy normális ember nem megy el a temetésére egy ilyen gusztustalan embernek... (Bár igaz, Ferenc pápa se szűz, tudjuk, hogy megy ez a kereszténységben...)

2023. jan. 7. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Tudod is bizonyítani, vagy csak vádaskodsz?
2023. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lucifer-666 ***** válasza:
90%
#1 Mari néni barinőjének a mennye látta a TV-ben...
2023. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
"Keresztes háború" szóba sem jött? Azt hittem kötelező szókapcsolatban jár a "pedofil pappal".
2023. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Jól van Kérdező, szerintem igyál egy sört és ne foglalkozz olyasmivel, ami így felzaklat. Foglalkozz inkább celebekkel, szerintem ahhoz jobban értesz a kérdés logikája alapján. 🙂
2023. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Már túl sok sört ivott a kérdező és nem bírja szegény. Lehet túl olcsó sörből vedelt sokat :)
2023. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy korsó sör mellé illik inni egy fél deci vodkát, úgy jobban üt. Rekeszszámra ihatod a sört, az úgy gyenge.
2023. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!