Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogy hálóznak be valakit a...

Hogy hálóznak be valakit a szektás vallások?

Figyelt kérdés

2023. márc. 8. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

"A nem annyira lehetetlen köszönő viszonyban sincs a létezettel.



Az se annyira lehetetlen, hogy az egész világ csak az én álmom. Pont annyi logika van benne, mint hogy valami isten teremtette."


Igen? Mert mi 100% biztos ebben a világban? Na jó, talán a halál.....

És azonkívül? Semmi más.....


Az, hogy valami nem lehetetlen, és van egy erős megérzésem vele kapcsolatban mint olyan, az nekem már több mint elég a hithez.

2023. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azokat hálózzák be legkönnyebben, akiknek van valami alapismeretük a Bibliáról, de nem szoktak templomba járni, ezért mivel tudják, hogy ki az az Isten, ki volt az a Jézus, és ki a Szentlélek, akármit be tudnak róla kamuzni, hiszen Bibliával kapcsolatos, nem? Hát NAGYON NEM.


Múlt hét szerdán este mentem le az aluljáróba az Örsön, és egyszer csak azt veszem észre, hogy ott zenélnek cajonon, meg gitáron, egy csávó dobálja magát a földön, és üvölt, hogy ,, Szent szellem!,, mellette motyogott egy csávó valami imát, és közben egy csávó körbe-körbe ment szórólapokkal. Nagyon gyorsan tovább mentem, már az is hiba volt, hogy megálltam. Én is Istenhívő ember vagyok, de ilyen módon kifordítani a Bibliát gusztustalan, akárki akármit mond.

2023. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkeresik a gyenge pontodat.Amitől félsz,vagy ami hiány van az életedben.Ezeket próbálják betölteni a vallásukkal és ha vevő vagy rá,akkor már be is hálóztak.
2023. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!