Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Tényleg ilyen magas a kereszté...

Tényleg ilyen magas a keresztény népesség aránya az adott országokban?


2023. márc. 19. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az más kérdés, hogy ebből mennyi a vallását gyakorló és mennyi nem. Jellemzően Európában kevesebb, a világ többi részén több.
2023. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg összefoglalnád...
2023. márc. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én a Feher Magyar Jó Isten vagyok és nem támogatom annyira a vallasosossagot , mint amennyire hiszik az emberek. Az emberek keverik a szezont a fazonnal.
2023. márc. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 x0 ***** válasza:
57%
Sokan akkor is keresztyénnek vallják magukat ha csak megkeresztelték őket, de egyáltalán nem hisznek Istenben. Meg sok van, aki hisz benne, de nem csak hogy nem jár templomba, hanem semmi jelentősége sincs a hitének, az a döntéseit egyáltalán nem befolyásolja. De legalább rossz irányban se befolyásolja...
2023. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 hát ha "keresztyén" lennék én se járnék templomba, mert énekelgetni meg egy prédikációért nincs sok értelme. Én Jézusért megyek és ő nincs ott jobban, mint otthon.

.

.

.

.

.

.

...szerencse, hogy nem "keresztyén" vagyok.

2023. márc. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!