Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az európai emberek által...

Az európai emberek által támogatott reinkarnáció a Sátán félrevezetése vagy az emberi naívság agyszüleménye?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 7. 16:43
A kérdező szavazást indított:
Sátán félrevezetése
Emberi butaság
A New age a valóság
9 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Két különböző dolog van:

A reinkarnació valóság.

A new age ezo egy sötét mozgalom, ami a spirituális érdeklődésű, általában tanácstalan emberek félrevezetésére szolgál könnyen fogyasztható féligazságba bújtatott veszélyes demagógiával, hogy ezek az emberek sose jussanak el az igazsághoz, ami nem annyira könnyen fogyasztható és sok munkával jár, hanem megrekedjenek ebben az okkult világban.

2023. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Számomra a reinkarnáció a mellébeszélés..

Nekem a valóságom, hogy egy életem van utánna pedig mennyország vagy nirvana

2023. ápr. 7. 17:42
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

"Nekem a valóságom, hogy egy életem van utánna pedig mennyország vagy nirvana"

Senki sem kényszerít, hogy az igazságban higgy.

Majd a következő életedben hátha már érettebb leszel .

2023. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
2: beszűkült tudattal meg fogalmi zavarokkal nem meglepő.
2023. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért lenne fogalmi zavarom?? A mennyország és a nirvana tudtommal ugyan az. Jézusnak elkell számoljál majd ha ilyen megtévesztéseket beveszel mit a reinkarnáció. A tudatod téveszt meg valójában mert titkon bízol benne , hogy újra élheted az életet és foggal körömmel a testeddel azonosítod magad, mivel újra testet szeretne öltenia tudatod. Rossz hírem van kedves barátom. A reinkarnációt a buta papucsos tibeti buddhisták találták ki feleségük vígasztalására
2023. ápr. 7. 18:54
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Semmit nem tudsz semmiről. Élete egy van az (emberi) léleknek, inkarnációja van több. Jézus tanította a reinkarnació tanár, de a rómaiak átírtak mindent, amit úgy gondoltak értettek, és nem illik bele a politikai célokba.

Lelkiekben, ismeretekben szegény vagy, ezért nem rovom fel neked a butaságaidat, pláne a mai szent napon.

2023. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Jézus úgy tudjuk soha egy szót sem írt le. Hogy hivatkozhatsz akkor rá?

Amennyire tudható, az apostolok sem írtak, esetleg az ő tanítványaik.

Ha valami nincs benne a Bibliában, az nem Jézus hibája.

2023. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
7: te inkább nem tudsz, mint tudsz.
2023. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Igazából csak miattatok, bölcsek -és tudók miatt járok ide....tanulni, ámulni.
2023. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

Istennek hatalmában áll időtől és tértől függetlenűl új testet adni a léleknek. De ez inkább olyan, mint egy osztályismétlés.


Bizony, Jézus tollából egy történetet sem ismerhetünk. De Isten tollából ismerhetjük Jézus történetét.

A tanítványok pedig lejegyezték, amire emlékeztek, noha néhányan csupán évek múltán. Amit lejegyeztek azt másolgatták, hogy el ne vesszen. Az eredeti legtöbbszőr elveszett, de a másolatban ugyanazon Istennek ugyanazon szavai voltak megtalálhatók. Tű pontosan nem lehet bekategorizálni Isten szavát. Azt ki kell hámozni minden írásból, ami Istetől származik. Vannak hamis írások, de úgy kell ezekkel bánni, mint a bárány bőrbe bújt farkasokkal, a hamis krisztusokkal, ál messiásokkal. Gyümölcseikről lehet felismerni őket. Mert a jó fa jó gyümölcsöt terem, amelyik pedig nem terem jó gyümölcsöt, azt kivágják és tűzre vetik.

Így pedig csak egy isten és annak egyetlen igazsága jelenik meg a hozzá vezető úttal és az élettel együtt. Ez Jézus.


Így meg kell, hogy kérdezzem: Milyen gyümölcse van a reinkarnációnak? mutasd meg és én megmondom jó-e vagy nem jó e az a gyümölcs. Ha pedig nem tudjátok megmondani, hogy mi a gyümölcse a reinkarnációnak, akkor én sem tudom megmondani róla, hogy az jó-e vagy sem.

2023. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!