Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Milyen biológiai folyamattal...

Milyen biológiai folyamattal magyarázható a feltámadás?

Figyelt kérdés
Biológus vagyok, tudomány érdekelt mindig, próbálom elfogadni, felfogni ezt a testi feltámadást, de olyan nehéz, nem megy, egyszerűen semmi magyarázatot nem tudok erre és kutatóként kell valamilyen magyarázat erre folyamatra számomra, különben kétségeim lesznek ezzel kapcsolatban
2023. ápr. 8. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Először próbálj könnyebb dolgokat megmagyarázni! Például a kánai menyegzőt. Ha azok jól mennek, akkor foglalkozz a feltámadással!
2023. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
Hiszel istenben?
2023. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. nem vagyok biztos benne hogy van
2023. ápr. 8. 15:01
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Mivel NINCS feltámadás, ezért erre NINCS sem biológiai, sem másféle magyarázat!
2023. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindenre kell magyarázat.
2023. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
54%

Értem. Nos ennek az egésznek az az alapja hogy isten képes irányitani minden anyagot. Szóval isten újra csinálja a testet abból amivé lett. Abba pedig vissza rakja az elhalálozott illető tudatát amit meg őriz.

Isten vagy hasónlo nélkül ilyesmi lehetetlen.

2023. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészről most itt egy "jöttment" oktasson ki egy biológust biológiából?


Ezenfelül Isten elvileg mindenható így nem lenne szükség számára Biológiai folyamatra ahhoz, hogy feltámasszon valakit. Egyik másodpercben még nem él aztán már él.


"Tudományos" magyarázatokat olvastam amik részben érintették a feltámadást de annál még a kutyám is jobban ért a kvantumfizikához mint annak a cikknek az írója az adott témához.

2023. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

7-es.

Ki oktatta ki biologiábol?

Azt magyaráztam hogy isten hogyan csinálná.

2023. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8

Senki nem oktatta ki de lényegében azt kéri, hogy mi mondjunk neki újat. Nekem legalábbis kicsit furcsa, hogy egy biológus kér ilyet mikor talán ő az egyik legkompetensebb biológia terén itt ezért neki kéne tudnia ezeket biológiai szempontból a legjobban.

2023. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
Tetszhalott állapot?
2023. ápr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!