Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ki kit fog szeretni a mennyors...

Ki kit fog szeretni a mennyországban?

Figyelt kérdés
Ha egy fiatal keresztény nő és egy fiatal keresztény férfi összeházasodik és szeretik egymást, majd sajnálatos módon a nő elhuny, mondjuk balesetben és a férfi egy idő után úgy dönt, hogy újra nősül, ám a mennyországban korábbi felsége még mindig szereti és várja, majd időközben balesetben egyszerre meghal a férfi és a mostani felsége is, és kézen fogva egyszerre mennek a mennyországba, ám ott találkozik az előző feleségével akkor az őt hogyan fogja érzelmileg érinteni? Hogy férje már más nőt szeret. Akkor most ki kit fog szeretni? Vagy nem számít az életben ki kenek volt házastársa és mindenki szeretni fog mindenkit?

2023. máj. 15. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Ne keverd a földet a mennyországgal.
2023. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
57%
Én a prostikat ... az biztos.
2023. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
A mennyben mindenki szeretni fog mindenkit. De nem szexuálisan.
2023. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lucifer-666 ***** válasza:
74%
Én is. Mindenkit megölelgetek, megpuszilgatok.
2023. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értem miért taszít sokmindenkit az evangélium olvasása, ott nagyon sok mindenre válaszolt már Krisztus:


A szadducesok kérdezték:


.... feltámadáskor a hét közül melyiknek a felesége lesz az asszony? Hiszen mindegyiké volt.” Jézus így válaszolt: „Tévedtek, mert nem ismeritek sem az Írásokat, sem az Isten hatalmát. A feltámadás után nem nősülnek, férjhez sem mennek, hanem úgy élnek, mint Isten angyalai a mennyben. Ami pedig a halottak feltámadását illeti, nem olvastátok, amit az Isten mondott nektek: Én vagyok Ábrahám Istene, Izsák Istene és Jákob Istene. Isten nem a halottak Istene, hanem az élőké.”

2023. máj. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!