Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerinted Németh Sándor...

Szerinted Németh Sándor gyülekezétben való szaladgálások, rángatózások a szentlélek jelenléte megszállása miatt van? ezt írta egy ember nekem. amiért kétledtem!

Figyelt kérdés

én úgy gomdolom Isten Szentlelke a szentlélek a békesség lelke, szeretet, józanság lelke. nekem ezek a rángatódzások hogy németh Sándor dobálja a szentlelket és elkezdenek össze esni, szaladgálni, bukfencezni, sikítani az emberek nekem olyan fura szerintem ez őrület ISTEN LELKE AZAZ A SZENTLÉLEK a békesség szelleme és jozanság szelleme nemkér ilyenre hogy rángatódzz meg őrjöng...


ezt írtam egy poszthoz és ezt a választ kaptam egy gyülistől! ez a te véleményed, sajnos bedőlsz a sátán hazugságainak, mert ő azért jött hogy öljön lopjon csaljon pusztítson, a Vallást ne keverd össze a Hit-tel mert az teljesen más, ezek régi felvételek a 80-90 es években a szentléleknek ilyen ereje volt, nézzél meg több régi felvételeket de ne csak az országból ha nem Külföldi felvételeket ugyan ez van… most már más a szentlélek jelenléte, mert az mindig máshogy nyilvánul meg nem mindig egyforma! Én a Hit gyülekezetéhez tartozom, engem nem érdekel

Ki mit mond a gyülekezetröl mert ezt mind az ördög csinálja az emberekkel hogy ne ismerje meg az igét és az igazságot!

ez a te véleményed, sajnos bedőlsz a sátán hazugságainak, mert ő azért jött hogy öljön lopjon csaljon pusztítson, a Vallást ne keverd össze a Hit-tel mert az teljesen más, ezek régi felvételek a 80-90 es években a szentléleknek ilyen ereje volt, nézzél meg több régi felvételeket de ne csak az országból ha nem Külföldi felvételeket ugyan ez van… most már más a szentlélek jelenléte, mert az mindig máshogy nyilvánul meg nem mindig egyforma! Én a Hit gyülekezetéhez tartozom, engem nem érdekel

Ki mit mond a gyülekezetröl mert ezt mind az ördög csinálja az emberekkel hogy ne ismerje meg az igét és az igazságot!


2023. máj. 30. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Sikerült 2x bemásolnod.


A karizmatikus egyházak lényege, hogy... karizmatikusak:D Azaz meggyőzőek.

Le van írva, hogy a Szentlélek hatására az apostolok nyelveken kezdtek el beszélni. Ma meg mi megy? "Holli Holli HOlli SHakira":D


Nevetséges az egész. És egyben baromi szomorú.

2023. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Hit gy és az összes obégató predikátor amcsi átbaszszás , a megtevesztett naiv emberek egy kupacba politikusok maffiozók csoportjában . Fizetnek a megváltásért álszentek . Az igazság nem kamu szektákban van jelen . Ez a bagázs ugyanolyan hazug mint az őrtorony jehovák , az is illuminatus szervezés . Meg kell nezni C Tase Russel sírját és a hit gy első szórólapját és usa propagandáját .
2023. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bunszervezet! A hit gyulekezete egy mocskos maffiozok csoportja! Ingyenelo piocsk masok megkarositasabol zsarolassal tartjak fenn magukat. Mondta egy benne levo ember.
2023. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A nézőtéren a birkák meg a színészek. Színpadon a "varázsló".

A többi meg színtiszta pszichológia.

2023. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Azért az komoly, hogy valaki számonkéri a rángatózást, de amúgy benyeli egy többezeréves mesekönyv hazugságait.
2023. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:
0%
Sátán hatása alatt történik a sok rángatózás. Sajnálom őket.
2023. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5@ Te elhiszed amit a tvben szaklapokban àllít a hivatal mindent ami tudományos álláspont , utána sem jársz sem teszteled le nem keresed sem az igazolásat sem a cáfolatait . Ugyanúgy megvagy vezetve csak azt hiszed tájékozottabb felvilágosultabb vagy mint egyesek .
2023. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!