Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Akkor most Jézus lényegében 21g?

Lucifer-666 kérdése:

Akkor most Jézus lényegében 21g?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy ha meghalunk, akkor ennyivel csökken a súlyunk, mert ennyit nyom a lélek?

2023. jún. 26. 02:13
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
No, látod, hát ezért tudott járni a vízen!
2023. jún. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Ez a 21g egy áltudományos baromság. De tegyük fel, hogy részt veszek a játékban: linkeld a kutatást, ami bizonyította.
2023. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Nem Jézus, hanem a Szentlélek.
2023. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te mennyi vagy?
2023. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az egy mérési hibából adódott, utána nem tudták sikeresen megismételni ezt a kísérletet.
2023. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok én 1975-be születtem, most taposom a 48-at, egy ideig hívő voltam, fiatalon sokáig hittem a halál utáni szellem életben, de már nem hiszek benne és szerintem halál után nem létezik semmi. Mind csak arra találták ki a mennyországot és a poklot az apostolok, akik még anno nagy régen, mikor az apostolok lángnyelven beszéltek kommunikáltak az apostolok ők terjesztették egész világon át minden országba Isten igéjét és kitalálták a mitológiai szimbólumokat mennyország és a pokol, a sárga az örökkévalóság színe. Kitalálták mind ezeket az apostolok még annak idején, akik még nagy régen lángnyelven beszéltek és szétterjesztették az egész országokba Isten igéjét, hogy mikkel tartsák az embereket félelemben, de nagyon sokáig mikor fiatal voltam én is hívő voltam, de már nem hiszek benne és az én meg a sok ember társak véleménye szerint nincs semmi a halál után, úgyhogy ne görcsöljön senki, merje a saját életét élni mindenki ahogy jól esik neki. Mennyországot és a Poklot ezeket az apostolok találták ki még annak idején, hogy félelembe tartsák az embereket, hogy ne merjenek az emberek gonoszak lenni.

De amúgy halál után nem fog létezni semmi, úgyhogy mindenki merje élni az életét bátran, ahogyan jól esik neki.

Üdv egy 1975-ös bácsi Sziasztok!!!

2023. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!