Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten ha olyan jóságos akkor...

Isten ha olyan jóságos akkor miért nem tudatja a teremtményével, hogy miért kapott nagyobb keresztet mint más ember?

Figyelt kérdés
dec. 28. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

A keresztünket mi magunk válasszuk leszületés előtt.

Sokan túlvállalják magukat, itt lent minden kicsit másmilyen, mint kívülről látszott.

dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán nem akarja, hogy az emberek elkezdjenek alkudozni vele.
dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lényegen úgysem változtatna.
dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező


Sajnos nagy tévedésben vagy, mindenkinek az a nehézsége, amibe beleszületett, és nem Isten rendelte a születésének a helyét, és az életét.

Két ember úgy döntött, hogy gyermeke születik, ez a szülök döntésének következménye. Hogy betegen, vagy egészségesen, szegényen vagy gazdagon, ez sem Istentől függő.


Az ember pedig nem az égből jött, angyalok pedig nem születhetnek le a földre emberként.

Jézus ezt határozottan kijelentette:

(János 8:23) . . .„Ti innen a földről vagytok, én pedig felülről vagyok. Ti ebből a világból vagytok, én nem ebből a világból vagyok.


Angyalok nem szaporodhatnak emberi testben. Ez egyszer megtörtént, amikor Sátán és a démonai emberi testet öltöttek, és az emberek lányaival szexuálisan érintkeztek. Ennek az lett a következménye, hogy igen gonosz és hibrid torz emberek születtek, akik iszonyatos gonoszságokat követtek el.

Az embernek ez a rendeltetése, nincs benne halhatatlan másik életforma.

Halhatatlansága kizárólag Istennek van, sem emberek sem angyalok nem kaptak ilyen lehetőséget.

Ezért a lázadó angyalok ugyan úgy elpusztulnak, ahogy az emberek,vagy az állatok.

dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tobbet var el tole azert

de tobbet is kap ha kiallja a probat

dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az Ószövetségben az ördögöt Isten teremtette meg. Akkor mi a ráknak bálványozzátok Istent? Nem értem a hülyéket ...


Én hamarabb hiszek az Ayahuasca-ban.

dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én hamarabb hiszek az Ayahuasca-ban."

...és az miért másabb? A Teremtés és a Teremtő nem lesz másabb azért, mert valaki imádkozással éri el vagy valaki kémiai úton.

dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!