Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Egy elmélet, miszerint a...

Egy elmélet, miszerint a sátán programozta a Dnst ami valójában nem is létezik?

Figyelt kérdés
Minden olyan betüt dns egységre bontott amit valaha Isten ellen írt az ember. Ezt mind beprogramozta a dns spirálba és ezt mind akkor tette amikor írtak az emberek isten szavával ellenes dolgokat, hogy aztán megvizsgálhassa a tudós és azt mondhatja bizony a majmok dnsének a 99 százalékával megegyezik. Elég vad elmélet, bocsi de a sátántól minden kitelik, elöző kérdés is én voltam csak ez még beugrott, hogy mi álhat a dns mögött ami azt mutatja, hogy több mlliárd éves az élet. Bocsi de mintha a szentlélek beszélne belőlem, hogy senki ne higyje el ami abban ál ugyan bizonyított de mint említettem a sátán saját magát igazolja le az eredményekkel.

dec. 30. 08:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag az emberiség 90% át isten ellen programozta ez a veszett fenevad
dec. 30. 08:07
 2/13 A kérdező kommentje:
Miközbrn megírták leültek kajálni ezzel már beisvitték a hamis adatokat a dnsbe amit utánna mindenféle modszerrel megvizsgált és minden biblia ellenes dolgot kihozott belőle. Például azt hozta kia dns hogy ádám és éva nem is egy időben éltek
dec. 30. 08:24
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

xD


Hát igen Sátán keni vágja a génsebészetet.


Az ugye megvan, hogy Isten nem nagyon nézi jószemmel a mértéktelen alkohol és drog fogyasztást?

dec. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na mind1 ez csak egy elmélet, de a dnsbe is érzek valami turpisságot nem csaka fossziliákban
dec. 30. 08:47
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

A mi dns-ünket nagyon sokan módosították.

Elsőnek talán akkor, amikor 400 000 éve a marsiak otthagyták az élhetetlenné váló bolygójukat, és átjöttek a Földre.

Aztán amikor a Yahwe csoport keverte a saját DNS-ét az emberrel, mert szeretett volna egy olyan ember fajt létrehozni, akik a földi emberiség tanítóivá válnak.

Közben áthoztak egy másik fajt a Deneb rendszerből, mert az öregedő csillag miatt már nem volt fenntartható ott az élet, ők Kínában telepedtek le.


Rengeteg ilyen történt, nagyon kaotikus a mi mivagunk, csak ezt azért nem látjuk, mert nincs összehasonlítási alapunk más világokkal.

dec. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Az ember DNS-ének 99%-a megegyezik a csimpánzéval, az nem éppen a te elméletedet cáfolja? Hiszen, ha átírja az ördög az ember DNS-ét, akkor a csimpánzét is át kellett írnia. A banánnal is több, mint 60%-os az egyezés, a banán DNS-ét is át kellett volna írnia, és ugyanígy minden teremtményét is. Ezek között vannak az alapvető sejtfunkciókért (például a DNS reprodukciójáért, a sejt életciklusának szabályozásáért) felelős gének, tehát nem a szemét DNS a felelős az egyezésekért. Ezeket is az ördögnek kellett volna megalkotnia. De akkor hogy létezett előtte az Isten által teremtett élet?
dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Elég sokan hisznek Istenben és az evolúcióban egyszerre. Ez már magábban értelmetlenné teszi az elméleted.


Arról nem is beszélve, hogy magában is értelmetlen az a sok zagyvaság amit össze hordtál.

dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
A DNS az anyagi világhoz köthető. A lélek anyag nélkül is tovább él es ez az amit Sátán birtokolni szeretne.
dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Kérlek áruld el nekem,hogy mi jó abban,ha egyszerű gondolkozású embereket átverve röhögsz rajtuk.


Tapasztaltam,hogy ez a tahó románok nemzeti sportja,de ez a magyaroknál szokatlan!

dec. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Elég béna trollkodás. A drog rossz, értem?!
dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!