Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten jót tett azzal, hogy...

Isten jót tett azzal, hogy Bábel tornyánál összezavarta a nyelveket?

Figyelt kérdés

Létrejött a sok ország, sok nyelv, az emberek többé nem értették meg egymást, ezáltal jött a sok háború. Ha nem zavarja össze a nyelveket, akkor lehetett volna egy békében élő egységes emberiség.


Szerintem hatalmas hiba volt. Rengeteg pusztítás, szenvedés lett a következménye.



jan. 6. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
92%

Mert a kereszténység egy ember halálát sem okozta? vagy ha már itt tartunk a Biblia szerint Isten hány embert is ölt és kínzott meg?


Kicsit kétszínű az érvelésed.

jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
0%

21. Ha összeszámolnánk, akkor is max az 1%-a lenne annak, amit a komcsik okoztak.


De tök mindegy, a gyerekeim szépen kussban mennek a templomba. Na, ehhez mit szólsz, libsikém? Hogy esik?:)

jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
92%

Az 1%-os állítást nem ártana alátámasztani valamivel. A kereszténység elég hosszú időn keresztül gyilkolt.


Nekem sehogyan sem esik az, hogy te rossz szülő vagy.

Ez sem tudd meghatni, hogy valami paranoid képzelgés miatt le libsizel.

Jégszívet is hasonló képzelgés miatt komcsiztad le? Vagy annak volt valamilyen alapja? Nem nagyon ismerem őt.

jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
0%

23. Jégszívet évek óta látom felbukkani az összes vallással kapcsolatos GYIK kérdés alatt. Soha nem tesz hozzá semmi mondanivalót, csak feljön gyűlölködni.


Vallásellenesség = Kommunizmus, és liberalizmus.


Rossz szülő vagyok, mert nevelem a gyereket, és nem hagyok rá mindent, hogy gyerekuralom legyen, mint nálatok xD

jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:
A kommunisták elhozták az űrkorszakot, a vallás a sötét középkort.
jan. 7. 18:47
 26/65 anonim ***** válasza:
0%
25. Igen, és az egyikben meg lehetett élni, a másikban meg agyonlőttek, ha vallásos voltál, vagy ha meg mertél szólalni a rendszer ellen.
jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
92%

Tehát mivel rámutattam az kijelentéseid hibájára és leírtam pár TÉNYT ezért egyből vallásellenes vagyok.

Hát elég sajátságosan értelmezed a szavakat. Nem mondták még, hogy a szavak jelentését nem te határozod meg? Esetleg mondták csak a szavaknak más jelentést adtál és ezért nem értetted.


A gyerekneveléses maszlagodra így nem is nagyon látom értelmét reagálni mert ott is hasonlóan elvakult vagy és ott se tudnád értelmezni a szavakat.

jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
0%

Azért vagy vallásellenes, mert a kommunizmus mellé álltál a tisztességes kereszténység helyett.


Ja, és aki a keresztények ellen jön a gyilkosságokkal: Más dolog háborúzni 1000 évvel ezelőtt, amiből max 1 példát tudtok felhozni, a keresztes hadjáratokat, és más dolog a saját népedet legyilkolni a semmiért. Erről viszont bizonyítékok vannak a történelemből, kb minden harmadik család érintett ebben.

jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:

Nem álltam senki oldalára. Mint már írtam tényeket írtam pusztán le és felhívtam a figyelmed a hibádra. Különösen nem valami tisztességes kereszténységgel szemben.


Olyan dolgokat látsz itt bele ebbe amik nincsenek itt.

jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 Jégszív ***** válasza:

#24.

"Soha nem tesz hozzá semmi mondanivalót, csak feljön gyűlölködni."

Aki ilyent állít rólam az végtelenül ostoba.

Ennyi.

jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!