Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Most komolyan ez lenne a...

Most komolyan ez lenne a keresztény vallás?

Figyelt kérdés
Kereszténység tanai a megbocsáltásról, a szeretetről szól, DE az álítólagos istenük azért nemzi a "fiát" aki csak egy báb, hogy ő meghaljon olyan okból ami semmilyen változást nem hozott erre a szar világra, sőt később a kereszténység (ISTEN NEVÉBEN) Izraelben embereket öltek. Komolyan mondom ezek után az sem lepne meg, ha kiderülne az a dolog, hogy "Szűz Mária" Hermafrodita volt, és saját magát nemzette meg. :) Boszorkány per azaz az ártatlan nők kereszténység miatt haltak mágján, tán ezt akarta a nagy kegyes isten? Vagy a spanyol hódítók vallási eltérés végett civilizációkat írtottak ki, mert nem vették fel a keresztény hitet. Evolúció elmélet a helyes, ellentétben a biblia Ókori képregény szövegei.

#bűn #Hamisisten #Ókoriképregény
jan. 11. 09:26
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
0%
20. Undorító az ateizmusod. Tisztességes kereszténységet neveltem a gyerekeimbe. Te leszel az ellenpélda nekik.
jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
84%

#10

De a kérdező is csak egy provokátor, valószínűleg ők ketten jól elszórakoznak.

jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
21# Ámen :D
jan. 11. 10:38
 24/47 anonim ***** válasza:
88%

"18# Akkor a keresztènyek nem követtek el bűnt avval,hogy a vallási háborúkat robbantotak ki, vagy hogy nőket ègettek el, vagy gyerekeket öltek meg?"

A kérdésedben még az szerepel, hogy valóban az-e a keresztény vallás, hogy "istenük azért nemzi a "fiát" aki csak egy báb, hogy ő meghaljon olyan okból ami semmilyen változást nem hozott erre a szar világra".

Erre válaszoltam elsősorban, hogy ez a te (vagy másoktól átvett) fanzatmagóriád. A boszik meg a háborúk már az eredeti kérdésednek a továbbköltése.

Ha annyira érdekel, hogy mi tanít a kereszténység, akkor olvasd el a Katolikus Katekizmust, vagy Szent Ágostont vagy Aquinói Szent Tamást (ha kicsit "izmosabb" olvasmányt szeretnél). Amíg ezt nem tetted meg és álkérdéseket gyártasz, addig nincs értelme veled beszélgetni a kereszténységről, mert az alapvető fogalomalkotásunk is teljesen más.

jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a kérdező sorairól ez a videó ugrott be egyből:


https://www.youtube.com/watch?v=XxPAvQ6sBH4

jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
0%
25. Gyurcsány mennyit fizet a keresztényellenességért?
jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
25# Köszönöm, kèrdèsemre csak ezt a választ akartam megkapni.
jan. 11. 12:46
 28/47 Jégszív ***** válasza:
86%

Ne vegyétek komolyan #2-t! Ő egy fanatikus TROLL!


Ugyanezeket a rögeszméit különböző topikokban legalább százszor eldurrantotta. Orvoshoz kéne mennie, talán még nem késő.

jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

"25. Gyurcsány mennyit fizet a keresztényellenességért?"


De én hívő ember vagyok.

jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim válasza:
82%

21 <--


Tiszteld felebarátodat! Ha megdobnak kővel, tudod, mit kell tenned. Most tanúbizonyságot tehetsz keresztényi értékeidről. Haraggal nem lehetsz keresztény.

jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!