Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A keresztény szavazók a...

A keresztény szavazók a Fidesz mellett vannak, az LMBTQ ellenes politika miatt?

Figyelt kérdés
febr. 22. 08:58
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
60%

A keresztények általánosságban nincsenek a Fidesz mellett, a lopás az lopás, ezt mi is tisztán látjuk.

Többségünknek nincs baja a homoszexuálisok párkapcsolatával, csak a (templomi) házasság szentségét szeretnénk megőrizni.

Mindenkinek joga van boldognak lenni.

A pedofíliát azonban elítéljük.

febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
93%
Nem. A keresztények sem egyformák. Nem attól lesz valaki fideszes, hogy keresztény.
febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
79%
Hitemet gyakorló római katolikus vagyok. 15 éve vagyok szavazóképes, ez idő alatt egyszer sem szavaztam a fideszre. Most sem fogok. A fidesz nem keresztény politikát folytat, sőt sok dologban kifejezetten keresztényellenes. Ilyen pártra meg én nem szavazok.
febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
11%

Mi viszont a fidesszel vagyunk. Mármint én és a többiek a gyülimben.

Az LMBTQ is meg az is, hogy a fidesz legalább békén hagy minket, míg a másik oldalon sötét középkoroznak meg a többi.


A mi közösségünkben megbeszéltók, hogy annyi kívülállót veszünk rá, hogy a szavazzon a fideszre, amennyit csak bírunk.

febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
febr. 22. 11:00
 6/52 anonim ***** válasza:
74%

4


Tehát csak magatokkal törődtök és inkább szembementek a régi keresztények által képviselt magatartással akik a hitükért akár az életüket is adták és inkább támogatjátok a hazug, gyűlöletkeltő, tolvajokat, hogy megtudjatok bújni a szoknyájuk mögött.


Erre aztán nagyon büszkék lehettek. Beáldoztok másokat lényegében, hogy nektek kényelmesebb legyen.


Többet kéne a Bibliát olvasni és kevesebbet politizálni.

febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
89%

"Mi viszont a fidesszel vagyunk. Mármint én és a többiek a gyülimben."


Hitgyüli, ugye? :))

febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
36%
Pedo gyüli.
febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
19%

Nem szavazok egyik pártra, emberi hatalomra sem.

Keresztényként Isten királyságát támogatom, erre tettem le örök érvényű voksomat amikor megkeresztelkedtem.Így nem kell négy évente szavaznom.

febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
9%

"Beáldoztok másokat lényegében, hogy nektek kényelmesebb legyen."



Ez fordítva is igaz. Ti is beáldoztok másokat, hogy nektek kényelmesebb legyen.



"Tehát csak magatokkal törődtök és inkább szembementek a régi keresztények által képviselt magatartással akik a hitükért akár az életüket is adták és inkább támogatjátok a hazug, gyűlöletkeltő, tolvajokat, hogy megtudjatok bújni a szoknyájuk mögött."



Elsősorban keresztényként a keresztényekért felelünk, aztán jöhet sorban a többi. Amiről te beszélsz az nettó hülyeség, esztelenség.

Ennyi erővel a középkorban csak úgy átadhattuk volna a muszlimoknak Európát.



"a hazug, gyűlöletkeltő, tolvajokat, hogy megtudjatok bújni a szoknyájuk mögött."


A baloldal is hazug gyűlöletkeltő, tolvaj.......

Csak ők éppen a kereszténység ellen hergelnek.

febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!