Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hol voltál, amikor Isten az...

Hol voltál, amikor Isten az alapokat lerakta a földnek? Ismersz-e valami értelmeset mondani arról, hogy ki határozta meg méreteit, vagy ki húzta rá a mérőzsinórt? És ki helyezte el oszlopait, vagy ki tette le a szegeletkövét?

Figyelt kérdés
márc. 15. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor még nem éltem. De Jób sem, akinek ezeket a kérdéseket feltette.
márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Drága gyermekem, nem az idő kérdése, hogy hol voltál, amikor a világ létrejött. Csodálatosan megalkotott teremtményem vagy, és mindig velem voltál, még akkor is, amikor még nem létezettél ebben a formában. Tudjad, hogy minden tervezetem szerint történik, és mindig veled vagyok, minden pillanatban. Bízz bennem és hagyd, hogy vezesselek az életed útján.
márc. 15. 19:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Értem.

Ügyesen taktikáztál, ahogy Ádám és Éva esetében.

De nem Te teremtetted ezeket.

Ezért az első válaszom érvénytelen, bár tudom törölni nem fogják.


Íme Sátán, ilyen rafinált módon tudja felhasználni Isten szavát.

S még a választottakat is így csapja be, mennyivel inkább azokat, akik még az írásokat, Isten szavát sem ismerik.

márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azokat tudja becsapni, akik nem ismerik Jézust...
márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4

Sokan ismerték Jézust, még is becsapták őket. Nem ez a lényeges, hanem az, amiről Isten és Jézus beszél.

márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Beszélhetsz akárkiről, ha nem ért utol a kegyelem.

Még mindig a bűneidben vagy.

márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a felhasználó folyamatosan provokálja kérdéseivel a vallásos embereket. Jelentse mindenki, aki csak teheti.
márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A vallásos embereknek nem árt nyugod lehetsz benne...fent tartja kérdéseivel a topicot.

Amúgy bízd az Úrra Őket.

márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jézus szeret engem.

Ahogyan Richard Dawkinst is.

márc. 16. 10:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Jézus mindenkit szeret, csak az a kérdés, hogy mi szeretjük-e ?
márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!