Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ki mit lát a reinkarnció tan...

Ki mit lát a reinkarnció tan mögött? Pusztán egy tèves vallási ès filozófiai meggyöződès vagy maga a kèt szarvú ördög ha áll az egèsz mögött?

Figyelt kérdés

márc. 17. 12:13
 1/6 Lucifer-666 ***** válasza:
59%
Mankót, menekülést, manipulációt arra, hogy lemondj a jelenlegi életről...
márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

"vagy maga a kèt szarvú ördög ha áll az egèsz mögött?"


Erre csak ezt tudom mondani:


https://www.youtube.com/watch?v=_nUJl-BtkPM



"Mankót, menekülést, manipulációt arra, hogy lemondj a jelenlegi életről..."



Akkor neked tök mindegy Luci, ugyanis elnézve az itt a gyakorin mennyi időt töltesz, te már így is lemondtál a jelenlegi életedről azért, hogy itt 0-24ben irkálj.

márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lucifer-666 ***** válasza:
#2 de legalább nem egy beteg szellem rabszolgája vagyok. (mellesleg te több kérdéshez hányod a baromságaidat, mint én).
márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettő, egyébként a másodikból származik az első.


Sátán azért hoz létre vallásokat, hogy az eredeti Isten által kért imádat helyett az emberek személyre szabottan legyenek vallásosak.

Ez lehet kultúrák, szokások miatti eltérés, vagy személyes egyéni elgondolás, amit úgy neveznek, hogy : "amelyik közelebb áll hozzád"


Ezzel nem Istent tekintik az imádat meghatározójának, hanem önmaguk teremtik meg a "saját vallásukat" vagy mennek oda, ahol nem kell igazodni.

márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
51%
Leginkább a felelősség alóli kibújást.
márc. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nincs reinkarnáció, mert valójban az individuális tudat nem létesül újra, mivel egyszeri és megismételhetetlen.
márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!