Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Megrázó esemény történt a...

Megrázó esemény történt a kereszténység miatt! A gyerek öngyilkos lett, hogy az apjához menjen a Mennyországba! A vallás káros?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 27. 21:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
61%
Olyan téren valóban veszélyes tud lenni a vallás, hogy akik valóban elhiszik, hogy az élet elfogyhatatlan, és mennek valami mennyországba vigadni, azokat könnyeben rá lehet venni, hogy legyen már egy jó kis háború, csináljanak terrorcselekményt, akármit...
márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
55%

Fél perc sem kellett?

Kicsit felületesen kutakodtál.

Én is kutakodtam:

A hír24 szerinti forrás:

[link]


Ők , nem nevezik meg forrásukat. De kutassunk picit együtt a név alapján és a google fordítóval magyar-lengyel nyelven. Kulcsszó a lány neve és lengyelül az öngyilkosság.

2 két cikket találtam csupán:


[link]


[link]


ez a két lengyel szennylap egészen elképesztő különbségeket tartalmaz a Dailymail cikkéhez képest. Egyéb információ nem kerűlt elő az adott országból. Tehát csupán két szennylap állítja az esetet, azok nagyban ugyanazt részletezve. Dátum stimmel, életkorok stimmelnek. Itt egy kukkot sem írnak a kereszténységről. Még a menyországot sem említik. Egy szörnyű tragédiát emlegetnek és hogy egy kislánynak hiányzott az édesapja.

Mindenki döntse el maga, hogy mi az igazság. Én minél mélyebbre ások, anál inkább elcsodálkozom a hírek eltorzulásán. Nem vagyok perfekt lengyel, sem angol, de a cikkből szépen kitűnik , hogy elferdítették az apa halálának a körülményeit is.


Ezt így 11 évvel később bedobni, mint a kereszténység hibája pedig egyenesen abszurd. Bármely tulvilági létezésben hívő vallásra bátran rá lehet húzni a vizes lepedőt. Sőt, bármely oktatási intézményre rá lehet húzni a vizes lepedőt. De akár az elvált szülőkre is rá lehetne húzni a vizes lepedőt.

És még mindig abból igyekszem kindúlni, hogy valahol öngyilkos lett egy kislány. Részemről hagyom békében nyugodni. Ti pedig csak zaklassátok tovább lelkemet, ha még ezek után is van rá gyomrotok.

Szégyeljétek el magatokat!

márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

"Olyan téren valóban veszélyes tud lenni a vallás, hogy akik valóban elhiszik, hogy az élet elfogyhatatlan, és mennek valami mennyországba vigadni, azokat könnyeben rá lehet venni, hogy legyen már egy jó kis háború, csináljanak terrorcselekményt, akármit..."



Nem lehet őket rávenni, mert gyilkolni is bűn. xD



Az ateisták meg hazudoznak mint a vízfolyás. Miért ne tennék? Semmi nincs ami meggátolja őket ebben.

márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

"Fél perc sem kellett?

Kicsit felületesen kutakodtál."

Nem nevezném kutakodásnak. Pusztán megtaláltam és elküldtem azt a cikket amit a 14 és 16 akart linkelni.

márc. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!