Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha Isten adta nekünk az...

Ha Isten adta nekünk az életet ajándékba, akkor miért lenne joga elvenni? Én sem veszem vissza a születésnapi ajándékot ha a haveromnak adok egy méreg drága pc-t.

Figyelt kérdés
ápr. 30. 18:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10

Én teljesen értem.

Isten létrehozott törvényeket, hogy aztán meggyilkolhassa szerencsétlen családok ártatlan kisbabáját is akár aki képtelen volt még bűnt is elkövetni.

Istennek joga van megváltoztatni a szavak jelentését és az életet ajándékba adásnak hazudni amikor ez nem ajándékozás max kényszerített kölcsönzés.

Isten mentalitása odáig ér mint a kocsma töltelékeké akik belekötnek és megverik a másikat miközben azt kérdezik tőlük, hogy "Te most engem bámulsz?".

máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Dávid is ezt próbálja elmagyarázni!


Lásd, én bűnben születtem, anyám vétekben fogant engem.

máj. 1. 18:47
 13/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
mit? hogy bunos a baba?
máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Aha.
máj. 1. 19:31
 15/15 anonim ***** válasza:

Isten nem veszi vissza!

Megkaptad,szabadságot, szabad akaratot. Ha a sátán hívó szavára hallgatsz akkor veszted el.

máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!