Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az egyházak szerint a szexuali...

Az egyházak szerint a szexualitás fő értelme az élet továbbadása, emiatt ítélik el a homoszexualitást is. Mi a helyzet a meddő házaspárokkal, és mi a helyzet azokkal a "macsókkal", akik minden héten más csajt fektetnek meg, és ezzel ők a valakik?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 15:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Nekem egy gyerekkori barátom pl. öngyilkos lett emiatt, mert nem tudta feldolgozni, hogy meleg."


pffff... hahahahaahahaahHAHAHAHAHAHAHhahahahahaahHAHAHAAH...


EZ KÉSZ!!! XDDDDDDDD...

EZ NAGYON NAGY!!! :)))))))

AZ ÉN BARÁTAIM KÖZÜL IS VAGY 20-AN A 10-BŐL!!! XDDDD...

2010. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ez olyan gyakori... :) az én gyerekkori barátaim közül is 82 meleg volt, és ebből 41 öngyilkos lett... de tényleg XD


szerintem ezt mindenki elmondhatja...

2010. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Ja, biztos csak kitaláltam akkor, és én vagyok a hülye. Értem.
2010. dec. 14. 15:08
 24/27 anonim ***** válasza:

"Megsúgom neked, próbálkozott sokszor lányokkal, voltak barátnői, és meleggel soha életében nem találkozott, mégsem sikerült "megváltoznia"."


Erről beszéltem. A heteroszexuális kapcsolatokban is sok-sok férfi-nő kapcsolat jut zsákutcába, de ettől még nem fordulnak feltétlen a saját nemükhöz. Ha a te homoszexuális ismerősöd az ismerkedést a nőkkel feladta, akkor sem jelenti ez azt, hogy nem találhatott volna számára megfelelő lánnyal!


Most akkor mondjuk azt, hogy ha vannak, akik egyik nemmel sem érzik jól magukat és az állatokhoz fordulnak (mert vannak ilyenek!), akkor tulajdonképpen ők sem betegek, perverzek, csak "mások"???

Na ne!

2010. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

De az ő lányokkal való ismerkedése nem futott zsákutcába, hanem mivel meleg, nem érezte jól magát egyikben sem, nem érzett semmiféle vonzalmat egyik lány iránt sem, csak a környezete elvárásai miatt csinálta. Szexuális aktus közben sem érzett semmit. Megsúgom, elég jó női voltak. Pedig állítólag ilyenkor előjön az "ösztön", ami minden melegben ottvan: a lányok iránti vonzalma. Nála mégse jött elő.

Akkor próbálkoznia kellett volna még évekig, vagy jobb hogy meghalt?

2010. dec. 15. 10:24
 26/27 anonim ***** válasza:
ezt hívják lelki betegségnek!
2010. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Kedves 2010-12-14 23:31

Kérlek szépen, most egy kicsit tényleg gondolj bele.


Az hogy egy embernek kit kell szeretnie, szerencsére nincs genetikailag kódolva (ez azt eredményezné hogy mindenkinek egy féle nő tetszene - ez a sejtinformációs állományt gyorsan lerontaná, ami már régen az emberi pouláció kihalását okozta volna).

Ellentétben a nász mozgásokkal, az aktust megelőző reakcókkal pl erekció amiket ugyebár nem kell megtanulni- ezek a sejtinformációs anyagban kódoltak.

Természetesen alapvető elemeknek stimmelnie kell, pl a Napba sosem leszünk szerelmesek, mert nincs szája, nincs meg a megfelelő mozgása, stb. - aki a Napba szerelmes az tényleg beteg.


Ebből az következik, hogy az egy bizonyos ember számára ideális partner mintázata (egy dolog nagyagyi megfelelője) a posztembrionális fejlődés során alakul ki. E mintázat kialakulásának tényezői nem ismertek, nem tudjuk mikor, hogyan alakul ki - de azt tudjuk, hogy a felnőtt ember, az ennek a mintázatnak leginkább megfelelő egyedet fogja keresni egész életében (sajnos vallás ide vagy oda; ha jön egy megfelelőbb akkor a késztetés is jön - ide kell az emberi önerő, önmegtartóztatás de ez más téma).


Nagyképű az aki azt állítja hogy tudja, hogy miért; de a férfi emberek 4-6%-ából a férfi test látványa, és a férfi jellemzői (mozgásbéli, testi, lelki jellemzők) váltják ki a szerelmet, ill a szexuális viselkedést - vagyis a férfiak ezen hányadának nagyagykérge, az ideális partner mintázatában férfi jellegeket őriz.


És ez a mintázat nem változik. Ahogyan édesanyád mintázata is kialakul a nagyagykérgedben - és ezekután felismered őt; az ideális parter mintázata is pont így alakul ki és rögzül. Sosem fogod a szomszéddal összekeverni édesanyádat. így sosem fogsz beleszeretni egy férfibe, a te agyad ideális partnerképet kódoló mintázata női nemi jellegeket hordoz, örülj neki.

A homoszexuális férfi vagy nő éppen úgy nem fog valósan beleszeretni az ellenkező nembe mint ahogy sosem fogja összekeverni az édesannyát a szomszéddal.


Természetesen ez nem azt jelenti, hogy nem lesz képes együtt élni egy homoszexuális férfi nővel, és hogy nem képes gyermeket nemzeni... Csak azt, hogy sosem lehet szerelmes nőbe, és hogy nővel megélt kapcsolat sosem fogja megszüntetni a drive-át, a motivációját, hogy megtalálja az "ideális" partert aki ugye számára a férfiak közül való. Itt az "ideális" szó nem a fajfenttartás felől értelmezendő, mert ugyebár ebből a szempontból nem az - de ez egy másik téma.


Remélem érted amit írok, és mebpróbálod befogadni, elfogadni természetesen nem kell :)


És remélem nem baj a tegező kifejezés mód, valahogy így jött...

Átolvasni nem volt időm, biztosan teli van hibákkal, ezekért utólag elnézést kérek az olvasóktól!

Tisztelettel

HM (18)

2011. ápr. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!