Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 27. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
kamu
2010. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
mindenki úgy gazdagszik meg, ahogy tud...
2010. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
elgondolkodtató
2010. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Eszes üzletemberek,akik kihasználják az önmagukban bizonytalan,naív,hitetlen,de hiszékeny embereket.szomorú.
2010. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

ez az a szekta, amelyik a hitgyülekezete szektát támogatja...


sátánisták, és démonízaljak az embereket... óvakodjatok...

iszonyatosan hazudozósak!

2010. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Salx Narval ***** válasza:
50%
Nem olyan régen , már feltette valaki ezt a videót, egy pokol-mennyország témánál, akkor végignéztem.A véleményem most is az, hogy ez, egy szélhámos szekta színjátéka, hiszékeny embereknek.Szomorú egyben, hogy megfélemlítéssel próbálják a hiszékeny embereket, nem Isten, hanem a maguk oldalára állítani.Azt próbálják sugallni, hogy az ő közösségük a többi fölött áll, hiszen Isten közvetlenül érintkezik a tagokkal és megmutat dolgokat.Hogy ne is szaporítsam tovább a szót, ez így ahogy van undorító.A H-Gy azért ennyire nem durva, elzenélgetnek, néha halandzsáznak, de ilyeneket azért nem tesznek, legalábbis felénk nem.
2010. dec. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyok sok az előítélete az embereknek. Az igazságtól elfordulnak, a hazugsághoz odafordulnak. Mi, hívők nem csodálkozunk ezen, hisz a biblia előre megmondta, hogy ez lesz. Én elhiszem a történetet, nagyon szerény ez a Bill és sosem talált volna ki ilyet. A másik meg az, hogy hívő. Isten embere, és ezt az "élmény"beszámolót is Isten kérésére teszi, nem törődve azzal, hogy az emberek megvádolják azzal, hogy hazug, pénzéhes stb. Azt mondja Jézus, hogyha a Igehirdetőinek hiszünk, akkor Neki hiszünk és fordítva (ha Jézusnak hiszünk, akkor az Igehirdetőknek is), hogyha Jézusnak nem hiszünk, akkor az Igehirdetőknek sem.
2010. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Salx Narval ***** válasza:
Végül is, pont az ilyen hiszékeny embereknek készítették, mint te, kedves utolsó, mint a példád is tükrözi, nem is rosszul.Tudod én nem vagyok, egy beszari ember, de ennek a negyedétől, valószínűleg a diliházba kerültem volna, ha velem történik.Sok hívő ismerősöm van, de ezt, még ők sem veszik be.A véleményedhez természetesen neked is jogod van, az enyémhez, pedig nekem.
2010. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

12:04

bocsi,de az utánad szólóval egyet kell,hogy értsek.egy kissé szerintem naív és jóhiszemű vagy,és hát nem pozitív értelemben,de ezt most nem bántásból mondom,csak óva intelek az ilyen "igazmondó juhászoktól".a fickó a videón pislog össze-vissza mint a béka,már a testebeszéde is sokat elárul.

2010. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én az Úrnak hiszek, meg a bibliának! Ha figyelnétek észrevennétek mennyi igehelyet mond, teljesen hiteles.


Az meg, hogy hívő ismerőseid nem hiszik el, hát szerintem inkább vallásosak, mint hívők, de ez csak vélemény. Tudod, a katolikusok, a reformátusok, a baptisták és a nem történelmi egyházak tagjai is mind hívőknek nevezik magukat és egymást és fogalmuk sincs dolgokról, horoszkópokat böngésznek, káromkodnak, paráználkodnak, vasárnap meg felveszik egy másik arcukat... Ettől még nem igaz hívők, nincs a szívükbe az Úr.


Nem kell mindent elhinni, de ez a történet nagyon is HITELES! Olvassátok el a könyvét!

2010. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!