Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 27. 18:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
pedig bizony ez hazugság... de majd számodra is kiderül...
2010. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%

11:09

"Én az Úrnak hiszek, meg a bibliának!"

A Biblia szerint a démonoknak,és a Sátánnak nincs látható fizikai teste.nézd vissza figyelmesen a videót,az igehelyek amiket idéz nem pontosan az őálltala elmondott témáról szólnak! amit csinál az belemagyarázás,a Biblia felhasználása,az arra való hivatkozás,a saját emberi,kitalált mondandójához.

Biztos vagy benne,hogy te most nem egy szélhámosban hiszel,hanem az úrban?

2010. dec. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Salx Narval ***** válasza:
Azért el tudom képzelni, hogy te rendesen nyomod az imát és kéred a bűnbocsánatot.:D Aki ezt a videót beveszi, az rendesen be lehet gyulladva, a pokoltól.:D Én nem vagyok vallásos ember, de had adjak neked egy szívből jövő tanácsot.Olvasgasd a Bibliát és ne videózgass.
2010. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mindenkinek köszönöm a hozzászólást, fogom olvasni a Bibliát, de Ti is ezt tegyétek! Egy év múlva újra itt találkozunk és meglátjuk!

Kedves 63-as, neked válaszoltam a másik hozzászólásodnál!

2010. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Salx Narval ***** válasza:
22-46: Persze, én is olvasni fogom, annak ellenére, hogy nem vagyok hívő, csak talán másként értelmezem a leírtakat.Nagyon boldog új évet, neked és mindenkinek itt a GY-K oldalain.Én is remélem, hogy még vitatkozunk egy kicsit a jövőre is.:D BUÉK mindenkinek.
2010. dec. 31. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Szerintem ez a jó ember a vallása tanait álmodta meg.

Mert ez éjjel történt.

Egyszerű rémálom.

2011. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem is volt hasonló élményem. Hazaértem a sci-fi összejövetelről, és éltem az életem, majd egyszer csak az éjszaka közepén földönkívüliek raboltak el az ágyamból. Micsoda meghökkentő esemény.


De most komolyan ez az ember csupa olyat álmodott, amit előtte összeolvasott. Ez egyszerűen nevetséges.

2011. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Salx Narval ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy higgyen mindenki amiben tud, vagy szeretne, de félelmet kelteni hiszékeny emberekben, nagyon aljas dolog.Baromságnak tartom ezt az egész pokol históriát, de őszintén sajnálom azokat, akiket félelembe kergetnek az ilyen kétszínű alakok.Ezek az idióták,vajon a gyerekeiket is ezzel riogatják? Kedves hívő barátaim, szeretetből kell hinni, ha már Istent választottátok és nem azért mert máskülönben megkínoznak.Milyen hit kovácsolódik félelemből?
2011. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!