Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Linkelnétek tényfeltáró...

Linkelnétek tényfeltáró dokumentumfilmeket a Hit Gyülekezetéről? Nem találok.

Figyelt kérdés

Olyanokat ami a Szcientológiáról, a Jehova Tanúiról, vagy más csoportokról is készült már.

Köszönöm.


2011. jan. 31. 18:56
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De a keresztények is. Ti nem vagytok azok.
2011. febr. 4. 17:32
 12/22 anonim ***** válasza:
94%
Akkor halljuk, mitől keresztény egy keresztény? Vagy valaki mitől nem keresztény? A Hit Gyülekezete miért nem keresztény, míg másokat mi tesz azzá?
2011. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A keresztények nem engednek magukba démonokat, szellem néven. Inkább vagytok sátánisták.
2011. febr. 4. 19:34
 14/22 anonim ***** válasza:
74%

A keresztények nem engednek magukba démonokat, mi inkább kiengedjük magunkból a démonokat. Lehet neked is azt kéne. ;)


De látom, hogy csak áskálódni akarsz, ugyanis ha nem akarnál, akkor normálisan megválaszoltad volna, mitől keresztény a keresztény, és bibliai érvekkel próbálnád alátámasztani, hogy a Hit Gyülekezete miért nem keresztény. Ezzel szemben látszik, hogy nincs racionális érvanyagod, csak vagdalkozol a szavakkal, olyanokat állitva, amikhez magad sem értesz és alátámasztani sem tudod.


A tényeket nem fogadod el, mert nem a te szád ize szerintiek, nem az, amit hallani szeretnél. Ehelyett olyan információkra vársz, amik a te füled viszketésének kedveznek. Hát rajta, igy mondod a jót rossznak, a rosszat pedig jónak.


Isten adjon kegyelmet neked, mert mindezek ellenére szeret az Úr!

2011. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kérdező!

Szerintem fuss át párszor az Apostolok cselekedetein,és nézd meg,hogy mitől váltak az emberek kereszténnyé!

Pl.:Apcs 2:38 Péter pedig monda nekik: Térjetek meg és keresztelkedjetek meg mindnyájan a Jézus Krisztusnak nevében a bűnöknek bocsánatára; és veszitek a Szent Lélek (pneuma=Szellem)ajándékát.

Apcs 2:39 Mert néktek lett az ígéret és a ti gyermekeiteknek, és mindazoknak, kik messze vannak, valakiket csak elhív magának az Úr, a mi Istenünk.

Apcs 2:40 Sok egyéb beszéddel is buzgón kéri és inti vala őket, mondván: Szakasszátok el magatokat e gonosz nemzetségtől!

Peace

2011. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Keresztények, imakommandóval nem kérnek átkot másra az Istentől(ti a Sátántól).
2011. febr. 7. 19:24
 17/22 A kérdező kommentje:

Találtam M. F. Árpádos-at, de az csak részben hiteles, de azért jó!


[link]


[link]


[link]

2011. máj. 30. 13:19
 18/22 Ozmium42 ***** válasza:
40%

Molnáref??? ez komoly??? LOL!!


Keresztény az, akit megkeresztelnek. Keresztelni az keresztelhet, aki Isten szolgálatára felszenteltetett. Jézus Pétert tette egyetlen Egyházának fejévé, és vezetőjévé. Ő pedig papokat szentelt, és az utána következő pápát is ő szentelte fel, és így tovább napjainkig. Németh Sándor egy sarlatán, aki nem tudja eldönteni - dehogynem! - hogy zsidó-e vagy keresztény, és szelektíven értelmezi a Bibliát. És igen, tényleg a démon szállja meg őket, mert ezek a rángatózások nem akkor szoktak lenni - állítólag - amikor egy ember megtisztul, hanem innen lehet tudni, hogy megszállta valami.

2011. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
40%
Hit gyülekezetével semmi baj nincs,csak le akarják őket járatni. Jehova tanúinál ellenben van 1-2 tévtan de nem linkelek semmit mert oltani akarod őket.
2011. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
41%

Én nem vagyok hitgyulis, voltam nálluk néha, azért ott is vannak igazi keresztények -nem sokan (szerintem) de azért vannak. Ne felejtsuk el hogy minden hol teremnek tövisek is, hol több hol kevesebb.

Én semmilyen felekezethez nem tartozom, a 700as klubbal nem tudom mi lenne a baj, miért roszz az nektek ha mások meggyógyulnak stb. Titeket is megyógyít megszabadít ( bűntől) Isten Szelleme de CSAK ha akarjátok, és hiszitek. Kényszeríteni senkit se fog!!!

Szeretettel.. :)

2011. máj. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!