Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A dinoszauruszok lábnyomai...

A dinoszauruszok lábnyomai mellett emberlábnyomok?

Figyelt kérdés
Ezt ebben a témakörben olvastam,ezzel megdőlt az egész evolució elmélet csak titkolják előlünk a gonosz buta tudosók. Vélemény?
2011. máj. 1. 16:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
szerintem nem igaz
2011. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Vallásosok és ateisták véleménye is érdekel
2011. máj. 1. 16:53
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
+ Hülyeség +
2011. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

"gonosz buta tudosók"


LOL! :D


Nemcsak GONOSZAK a tudósok, de még buták is! Nagyon nagy! Ikszdé!


Ráadásul így leírva, hogy "tudosók"! :D :D :D

2011. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Elnézést,nem biztos hogy a hozzászólás írója ezekkel a szavakkal élt,de ez volt a lényege,és ennyire volt nevetséges is.:D
2011. máj. 1. 17:09
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

"titkolják előlünk a gonosz buta tudosók."

Igen, azok MINDENT titkolnak.

Mikor a kereket feltalálták, azt is sokáig nem árulták el.

És most is, ők már tudnak repülni, meg fejjel lefelé járni, csak nekünk nem mondják el, nehogy mi is tudjunk! És olvastam, hogy már a teleportálás is régen működik, Kadhafit így szöktették ki Líbiából. És Elvis is meghalt, de aztán feltámasztották, csak titkolják, nehogy mást is feltámasszunk!


Le a titkolózó tudósokkal!


Pedro

2011. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig csak mosolygok ezen. Nemhogy hivatalos (pl. Nature), de még félhivatalos (origo/index tudomány rovata) forrásban sincs róla semmi. Nem tudom ki találta ki, és hogyan terjesztik, de nagyon érdekelne...


Ez is olyasmi lehet, mint azok az óriás csontvázak, amik képeivel néha dobálóznak, és amik eredetileg a worth1000 egyik pályázatára készültek.

2011. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én most láttam ezt az "elméletet" először (pontosabban pár napja,csak eddig emésztettem:D:D) . Kíváncsi vagyok tudna-e erre a (szerintem!) bődületes marhaságra valaki magyarázatot adni.
2011. máj. 1. 17:19
 9/24 anonim ***** válasza:
49%
Igen! Ez így igaz! Régen nem ölebek voltak a kis kedvencek, hanem kompik! És rexy volt a házörző!
2011. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Ozmium42 ***** válasza:
48%
Én katolikus vagyok, és szerintem az evolúció létezik, és az emberek és dinoszauruszok nem egy időben éltek. Erre a tudomány számos (számtalan) bizonyítéka mellett Bibliai utalás is van.
2011. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!