Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A dinoszauruszok lábnyomai...

A dinoszauruszok lábnyomai mellett emberlábnyomok?

Figyelt kérdés
Ezt ebben a témakörben olvastam,ezzel megdőlt az egész evolució elmélet csak titkolják előlünk a gonosz buta tudosók. Vélemény?
2011. máj. 1. 16:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Péter:


Sajnos a sárkányok nem dinoszauruszok voltak. Létezik egy olyan nevű állatfaj, amelynek a neve komodói sárkány (vagy a viccesebb neve: varánusz), amelyikról mintázták a mitológiai sárkányokat.

A dinoszauruszok meg már régesrég kihaltak, mikor mi kiváltunk az állatvilágból.


20/F/ateista

LACi

2011. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
50%

Ki szeretné megtudni az igazságot?

Valaki szereti itt a Földön az igazságot?


NEM


A tudomány sem szereti magát megcáfolni.


Méghogy igazság...

2011. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
19:00 És gondolod hogy Kínától a vikingeken át az amerikai őslakosokig mindenki a komodói sárkányról mintázta a sárkányait? Azt se tudták, hogy mi az.
2011. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A kínaiak hosszú sárkánya szerintem a kígyóra hasonlít.


Amúgy az a mexikói lenyomat szerintem nem véletlenül kérdőjeles. "Elmosódott" kúp alakú lenyomat, ennyit lehet látni, hasonlít az emberéhez.

2011. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!