Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Katolikusok, mit szólnátok...

Katolikusok, mit szólnátok ahhoz, ha megtudnátok, hogy például II. János Pál pápa a pokolban van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 10:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a 17:26 helyett belinkelem azt a videót kedves: http://www.youtube.com/watch?v=ADfh0s6lg-U -ez a videó előszőr a keresztényfilmek.com -on volt feltőltve,a bizonyságoknál, de most a weboldallal történt valami,ezért küldtem a youtuben lévőt.
2011. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én hívő katolikus vagyok, de ezekkel a "szentek" és "boldogok" témával sosem értettem egyet.


Honnan lehetne ugyan tudni azt, hogy valakinek halálakor menyni meg nem bánt bűne volt.

Ott van pl. Szent István király. Tény, hogy rengeteg dolgot tett az államért és az egyházért, ami valóban nagyon tiszteletreméltó, de emellett hány embert megöletett, mikor az ellenségeivel leszámolt. Akárhogy is van, embereket ölt. Ennyit a "szent"-ségről.

2011. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajna a bukott egyhaz(kat.szekta)tevelygesebol sok olyat tett ami nem biblikus pl:meghatarozta olyan emberek szentte avatasat akik nem is eltek oly eletet,egyebkent a papa nagyon is tevedhet es nem a legfobb pasztor!van aki menedzseli oket (de nem Isten az)
2012. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!