Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ismered Jézus Krisztust?

Ismered Jézus Krisztust?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem elsősorban hitetleneknek szól. Egy történet hozzá: A mennyország kapujában egy ember fogadja a belépni szándékozókat. Egyetlen kérdésem van: "Ismered Jézus Krisztus?" Az első válaszoló: "Hogyne ismerném. Egész életemben híres prédikátor voltam, naponta ezrek tértek meg a tanításaimon, nálam jobban senki sem ismeri." Második jelentkező: "Minden nap templomba jártam, egész életemben, sokat imádkoztam, persze, hogy ismerem." Mire a harmadik: "Igen Uram ismerlek téged".

(Máté evangéliuma 7:21-23)


2011. aug. 4. 14:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Ismerem,és szeretem,mert Ő szeretett előbb. Megváltoztatta az életemet, Eddig azt gondoltam a megsemmisülés felé megyek,és megmutatta, hogy beteljesülés felé is lehet haladni :) csak rajtunk áll. És tényleg jó fej :)
2011. aug. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Megtehette volna,hogy otthagy lent a porba.

Legyint rám egy jó nagyot,és azt se mondja jó napot.

De Ő mégis eljött értem,bár tudom sosem kértem,

Szerelmével megragadott." Pintér B.

2011. aug. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Emlékszem ott koldultam én is valamelyik utcasarkon talán,

Amikor megkaptam a meghívót és tátva maradt a szám.

Kérdeztem: Hogy mehetnék el? Nézzétek, rongyos a ruhám!

Azt mondták: semmi gáz, gyere, ahogy vagy, a házigazda vár!"


És még folytathatjuk a sort... :)

2011. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bocsánat, lemaradt a szerző: Pintér Béla :)


De ha már megint itt vagyok, akkor legyen a teljes szöveg. Meg egy kis zene. Meg dal...:)


http://www.youtube.com/watch?v=32kJBooEHd8&feature=player_em..

2011. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!