Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Milyen frappáns szövegeket...

Bajtárs kérdése:

Milyen frappáns szövegeket tudtok egy Egyház hirdetésére?

Figyelt kérdés
Ha ti lennétek megbízva, hogy egy vicces, rövid mondatban hirdessétek mi lenne az? Csak kíváncsi vagyok! :D
2012. febr. 6. 20:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21%
Mi az, hogy "vallásfanatikus"?? Én nem vagyok annyira vallásos, de utálom, mikor így lenézik a keresztényeket! -.-'
2012. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én is keresztény vagyok, és nem nézem le őket. De akik azon élik ki vágyaikat, hogy vallásosságuk ellenére direkt a Valláskritikába járkálnak (lásd: te) és/vagy szavazgatják le a válaszokat azoknak egészségükre.
2012. márc. 5. 21:08
 13/14 anonim ***** válasza:
"Boldogok, akik nevetni tudnak önmagukon, mert nem lesz vége szórakozásuknak." - én így írtam egy ötletet, és ennek fényében nevetek. :) Az idézet különben Gyökössy Endrétől van.
2012. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem járkálok valláskritikába, véletlenül láttam meg ezt a kérdést. A kommenteket pedig nem én szavaztam le, úgyhogy ne fogj rám rögtön ilyeneket.
2012. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!