Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha teremtéssel jött létre a...

Ha teremtéssel jött létre a föld és a többi bolygó, akkor mi értelme a többi bólygónak? Hogy legyen csak?

Figyelt kérdés
Szerintem, ha egy intelligens erő hozta létre, akkor vagy mindegyik bólygón lenne élet, vagy egyiken sem! Azt értem, hogy messze vannak a naptól, stb., és életképtelenek, de ha tudatosan lett létrehozva, akkor itt valami bibi van!
2012. febr. 9. 11:52
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
36%

Mı ertelme van a tobbı bolygonak? Eleg ha Isten tudja a valaszt. Eleg nagy ego lenne azt mondanı, hogy ''hat Isten hulyeseget csınalt''.

Egyebkent az egyık oka, hogy bolygok, naprendszerek, galaxısok vannak, hogy az ember elgondolkodjon. A tokeletesen mukodo unıverzum ıs egy jel, hogy van Teremto, akı megtervezte az egeszet.


Off: akkor az ıs lehetne egy kerdes, hogy mınek lettek olyan fajok teremtve, amıket meg fel sem fedeztunk, es semmı haszna az emberısegre nezve. Mıert nıncsenek csak haszonallatok, meg kutyak macskak horcsogok?

2012. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Szerintem, nem kellene átesni a másikoldalra! Nem kellene az állatokat ebbe belekeverni, mert semmi közük az egészhez!
2012. febr. 9. 12:12
 3/54 anonim ***** válasza:
42%

Mar hogy ne lenne.

Mınden okkal, cellal lett teremtve.

ahogy az allatok, ugy a novenyek ıs.

2012. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Akkor mi oka a Plútónak például? Hogy legyen egy ilyen bólygónk is, ugye?
2012. febr. 9. 12:32
 5/54 anonim ***** válasza:
27%

A vılagegyetem vegtelen ıstenı bolcsesseggel lett letrehozva.

Ne akarjunk mı emberek a pottomnyı kıs eszunkkel mındent megmagyaraznı. Nem csak azoknak a dolgoknak van celja es ertelme, amıkben mı emberek megtalaljuk a celt es az ertelmet.

2012. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Akkor mi oka a Plútónak például
2012. febr. 9. 12:36
 7/54 A kérdező kommentje:
Egyik szavatokkal ütitek a másikat! Ezt észre kellene venni talán!
2012. febr. 9. 12:41
 8/54 anonim ***** válasza:
64%

Kedves Olvasokozonseg!


Hala a kerdezo vegtelen ralatasanak es ıntellıgencıajanak, feny derult a nagy tıtokra:

- vagy nem volt teremtes, es mınden csak ugy lertejott magatol

- vagy Isten hulyesegeket csınalt


A legfobb bızonyıtek erre annak a szerencsetlen, nyomorult Putonak a felesleges lete.


Koszonjuk.

Natıonal Geography

2012. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Bravó!
2012. febr. 9. 12:47
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy érti a kérdező,hogy sok vallás szerint a világ csakis kizárólag az embernek van teremtve, hogy legyen egy "játszóterünk". És ha valóban így van akkor nekünk nem számít,hogy van több ezer(millió) naprendszer élet nélkül. Ha viszont nem így van akkor nem vagyunk felsőbb rendű faj.
2012. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!