Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az arabokat mért cigányozzák le?

Az arabokat mért cigányozzák le?

Figyelt kérdés
Nem értem mikor semmi közük egymáshoz. És ha lehet normális válaszokat kérhetnék. Köszönöm.
2012. febr. 21. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Mert nemcsak a külsejük, a viselkedésük is olyan.

Itt ahol lakom (külföldön) sok arab van, pláne itt a környéken. Sőt, két arab sráccal lakom egy lakásban.

Koszosak, mocskosak, velük mondjuk más dolog nem hibádzik, kivéve ezt.

De a többi...

Üvöltöznek az utcán, normál hangerő náluk nem létezik, csak az ordítás. Bizalmaskodóak, hordákba tömörülnek, az utcákon buliznak, teleszórják szeméttel az utcákat.

Ha valahol szemetes környéket látsz, ott biztos lehetsz benne, hogy arabok laknak.

Tisztelet a kivételnek!

2012. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát én ezzel nem értek egyet! Sokkal tisztábbak az arab országok mint pl. a magyar. Igaz lehet hogy hangosabbak mert én is magamon észrevettem hogy hangosabban beszélek mint az átlag de engem nem zavar se a környezetemet. Szóval hát nem értem mért kell rasszistának lenni, mert ez az nem tagadhatja senki! Ezzel most nem rád gondolok nehogy magadra vedd!
2012. febr. 21. 21:19
 3/13 anonim ***** válasza:

Rasszizmus ide vagy oda, a kulturált viselkedés nem megy nekik. Nem európai országba/környezetbe valók.

Lehet, hogy a saját országukban nem szórják szét a szemetet, de itt igen.

Boltokban is a kis purgyéik szaladgálnak össze-vissza, nem szólnak rájuk, nem törődnek vele, ha nekifutnak egy másik vásárlónak, ha levernek valamit a polcról. A szüleik is, ha megállnak trécselni a boltban egy haverral, barátnővel, más meg ott nézegetne valamit a polcon, arrébb nem állnának, pedig látják, hogy más ott nézeget valamit, csak külön kérésre, őket fel kell rá szólítani, maguktól sokan nem képesek az udvarias, figyelmes viselkedésre.

2012. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

"Sokkal tisztábbak az arab országok mint pl. a magyar."

Milyen arab országokra gondolsz? Sok van belőlük. Nem csak a kirakatországok kirakatvárosaira kell gondolni, mint például Dubai, Riyád, Kuvaitváros, stb. Ellenben, ha megnézed Egyiptomot, Pakisztánt, Marokkót, Szudánt, akkor meglátod, hogy mennyire szemetelnek és mennyire piszkosak.


"Igaz lehet hogy hangosabbak mert én is magamon észrevettem hogy hangosabban beszélek mint az átlag de engem nem zavar se a környezetemet."

A nagy többséget meg zavarja.


"Szóval hát nem értem mért kell rasszistának lenni..."

Az arabokkal kapcsolatban általában a tapasztalat beszél belőlük.


A hasonlóság itt nem áll meg: sz@rják a gyerekeket a nyugati országba bevándorló arabok és emellett nem dolgoznak, segélyen élnek. A társadalom támogatását megköszönve ők bűnöznek, nem illeszkednek be, a saját törvényeiket alkalmazzák (sária) - gyakran a saját lányukat megölik, ha az egy kafirhoz megy - és elvárásaik vannak a többségi társadalommal szemben, mert a vallásukból fakadó felsőbbrendűség-tudat ezt diktálja, nekik ez jár. Undorító egy népség.

2012. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na, igen, ez meg a másik, hogy kétgyerekes családot nem találni köztük. Három a minimum, de inkább több.
2012. febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

És igen, tényleg zavaró a hangos beszéd.

Nem kell halkan, csak normál hangerővel.

Téged lehet, hogy nem zavar, de hidd el, hogy másokat igen.

2012. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Mert azok!! Ilyen egyszerű!!
2012. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azt én sem tudom, honnan szedte a kérdező, hogy az arab országok tiszták. Pont az ellenkezőjéről híresek.

Putrisak, ahol rájuk jön a sz.rás, ott intézik, akár az utca közepén. Az európai turistákat is arra figyelmeztetik, hogy csak nehogy egyenek bármilyen ételt a szállodán kívül. De még így is sokan hasmenést kapnak. A nagy tisztaságtól, peeersze...

2012. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mar elnezest... Sokkal kulonbek , mint a ciganyok!!!

En Hollandiaban elek es rengeteg baratom arab szarmazasu.

Osszetartoak, ertelmesek es dolgoznak es segitokeszek.

Ez persze nem jelenti h mindegyik angyal, de h ciganyokkal egy lapra tenni oket!!! felhaborito, nekem esik szarul komolyan.Az egyik libanoni baratomnak nagyon sokat koszonhetek.A marokkoiakat itt se szeretik , csakugy mint franciao.ban.De kozuluk is talaltam mar normalisat.Furdeni pedig a franciak nem szeretnek(ezert is jo minosegu es hires a fr.parfume), most akkor ok is ciganyok???

2012. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A többségül márpedig az. Én is elismerem, hogy vannak kivételek, de elég ritka. Ismerek igencsak jellemes egyiptomit, aki igazi úriember, de a tisztaság nem az erénye. Akikkel együtt lakom, ők is segítőkészek, nem üvöltöznek utcán sem, inkább csendesek, de alapvető hiányosságai vannak a higiénia terén.

Dolgoztam hajón takarítóként, így tudom, hogy a francia vendégek közt elég ritka volt, ha valaki nem fürdött mindennap.

2012. márc. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!