Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ateisták szerint léteznek...

Az ateisták szerint léteznek ufo-k vagy csak azt hiszik el amit látnak?

Figyelt kérdés
én is ateista vagyok csak azért kérdezem mert sztem léteznek uo-k
2012. márc. 8. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is ateista vagy, akkor megválaszoltad magadnak a kérdést.
2012. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Az ateisták gondolkodnak, vagyis szerintem a legtöbben úgy gondolják, vannak földönkívüliek, mivel tök nyilvánvaló, hogy vannak, csak valahol jó messze. Én is ateista vagyok.
2012. márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 pagan ***** válasza:
69%
Teljesen egyetértek a második válaszolóval:)
2012. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
AZ ateizmus nem vallás csak nem hisznek istenbe a többi a te dolgod, a levegőt se látjuk még is tudjuk,hogyvan.
2012. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az ateizmus logikára épül, nem csak a bizonyítékokra. Földönkívülíek létezése logikusnak mondható. Ennyi. Több mint valószínűleg vannak. (racionálisan gondolkodó fajok)


Persze vannak más létértelmezési teórák amikben nincs helye földönkívülieknek ebben a világegyetemekben, és nem olyan hülyeségek mint amilyeneknek hangzanak.

2012. márc. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Hívő vagyok és szerintem is létezhet földönkívüli élet. Ha ezt ufo-nak nevezzük akkor ufo. Ez a dolog végülis összeköthető a vallásokkal mivel a vallási emberek hite másabb mint egy ateistákké, de... de nem hiszem, hogy ezzel lehet általánosítani mivel ez nem Istenről szól hanem ufokról. Van aki úgy hiszi Isten csak minket teremtett meg és senki mást. Van olyan ember is aki úgy hiszi Isten más életet is teremthetett rajtunk kívül. Az ateistáknál másképp lehet. Nem Isten hisznek Istenben hanem a végtelen ismeretlen űr hatalmára hivatkoznak. Egyik ateista nem hiszi el a földönkívülieket míg a másik meg elhiszi. Ilyen nézőpontba hozható a vallás vs ateista nézetbe, de nem lehet vele általánosítani. Képtelenség.
2012. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat, ja és az egyvilági elmélettel mi van vagy az melyik vallásnál van?
2012. márc. 9. 15:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

UFO=Unidentified Flying Object

Ha valaki mérgében hozzád vág egy bibliát és te nem tudod mi az, akkor az is UFO, tehát igen.

2012. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
XD
2012. márc. 10. 20:48
 10/11 anonim ***** válasza:
az U.F.O. csak annyit jelent, hogy azonosíthatatlan repülő tárgy, semmi köze az ismeretlen,idegen,földönkívüli cifilizációkhoz, nem árt tisztába lenni az alapvető fogalmakkal mielőtt kérdést teszel fel.
2012. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!