Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Német Sándor miből szedte meg...

Német Sándor miből szedte meg magát? (a hit gyülekezetes N. S. )

Figyelt kérdés

Milyen keresete van amelyből eltartja a családját? Miből él?

Mennyit keres?


2012. márc. 13. 21:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
A tagok pénzéből! Miből építették azt a nagy palotát,amiben az igét hírdeti? Annak idején elég nagy botrány volt körülötte.
2012. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
35%
A hívei jövedelmének bizonyos százalékát be kell fizetni minden hónapban!Na innen van neki.Mások pénzéből él,nem is akár hogy!!!
2012. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Biztos valami szent cél szolgál a nagy ház és drága autó. Az isteni terv része.
2012. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%
A hívők pénze, plusz külföldi támogatók. Itt elsősorban Izrael állam és Soros különböző alapítványai. Aki most azzal jönne, hogy mocsok antiszemita vagyok és csak kitalálom, kérem ne írja le, igen, így van, az vagyok, és tényleg nincs jobb dolgom mint ilyeneket kitalálni. Hogy a felesleges köröket elhagyjuk.
2012. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
hát már ne is haragudjatok de biztosan állíthatom hogy nem a hívők pénzéből szedte meg magát, amit a hívők adnak azt mind a gyülekezet fejlesztésére használják fel ... -.-
2012. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
56%
Te kis naiv!!!
2012. márc. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 kzs ***** válasza:
47%

Kedves kérdező! Ha megkérdezhetlek, mi közöd hozzá?

Tudod mit? Hirdesd te is az Igét úgy, azzal a bölcsességgel, azzal az erővel mint ő, és akkor neked is lesz.

Én sohasem irigyeltem őt semmiért, mert óriási szolgálatot tesz a mai napig is.

Mellesleg még soha senkinek nem volt jobb attól, hogy a másik ellen áskálódott...

2012. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
A hívők pénzéből. Az, hogy innen megy ki a pénz Izraelbe vagy onnan jön szerintem nem kérdés :)
2012. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Ha megkérdezhetlek, mi közöd hozzá?"


Nincs hozzá semmi közöm csak kíváncsi vagyok.


"Hirdesd te is az Igét úgy, azzal a bölcsességgel, azzal az erővel mint ő, és akkor neked is lesz."


Mert ha ekkora bölcsességgel és erővel hirdeti az igét s csak ezzel foglalkozik akkor mikor marad ideje dolgozni?

Tehát mikor dolgozik azért s mit dolgozik azért hogy az ő és családja fizikai szükségletei is kilegyenek elégítve?


"Én sohasem irigyeltem őt semmiért, mert óriási szolgálatot tesz a mai napig is."


Nagyon határozottan leszögezem NEM IRIGYLEM Német Sándort.

Semmit nem irigylek tőle.


"Mellesleg még soha senkinek nem volt jobb attól, hogy a másik ellen áskálódott..."


Mit terjesztettem én róla amivel kimerítettem az áskálódás fogalmát?

2012. márc. 14. 15:29
 10/22 eric_one ***** válasza:
61%

T. Kérdező!


Németh Sándor teljes idejű szolgálatot végez a gyülekezetben, így a fizetését, megélhetését a gyülekezet finanszírozza. Ahogy Pál mondja: -Ha szellemieket vetjük, miért ne arathatnánk a testieket?

A gyülekezet önfenntartó egyház volt mindig is, a tagok adományaiból, és a tizedfizetésből folynak be a fenntartáshoz szükséges összegek. Ezenkívül másfelől is, pl az 1% felajánlásokból, vagy pl a csarnok bérbeadása egyéb külsős rendezvényekre stb.


Sokan azt gondolják hogy a gyülekezet vezetőpásztora Németh Sándor különleges képességekkel rendelkezik, és ezt felhasználva beszéli ki az emberek pénztárcájából a pénzüket. Ez igencsak lehetetlen lenne mivel a gyülekezetbe sokféle ember jár, különböznek társadalmi, vagy műveltségi szinten. Tehát a gazdagtól a szegényebbig, a tanultabbtól a kevésbé tanultakig.

Tehát nem lehet egy kalap alá venni minden embert.


A nagy titok valóban az, hogy a kenet alatt prédikált ige által Isten az, aki munkálkodik az emberek szívében. Az emberek saját akaratukból támogatják Isten munkáját és tervét.


Sajnos az irigység beszél az emberekből, jó magyar szokás ez ebben a társadalomban...


Üzenem az irigy arcoskodó fórumtársaknak, hogy tessék próbálják meg ők is! Tegyenek le végre valamit az asztalra, ne csak dumáljanak! Vagy azt hiszik hogy 30év alatt egy Budaörsi présházból ahol zöldséges ládákon ültek az Istentisztelet alatt, el lehet jutni Isten áldásai nélkül egy gyönyörű és hatalmas csarnokig, és országosan közel 200 gyülekezetig, nem beszélve a külföldiekről? Azért ez minimum elgondolkodtató...

2012. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!