Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az egyházak hogyan állnak a...

Az egyházak hogyan állnak a harmadik szemhez?

Figyelt kérdés
Mi az álláspontjuk?

2012. márc. 31. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen hülyeséggel nem foglalkoznak az egyházak,ahogy józanul gondolkodó emberek sem.
2012. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Te mit tudsz róla?

És honnan?

2012. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

a krisnásokon és a buddhistákon kívül egyik egyház sem áll jól ehhez a témához

szerintük ez spiritualizmus= mágia

-.-"

2012. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy Jézus is felnyitotta a harmadik szemét, mikor megérett rá, ezért látta, hogy mi a betegsége az embereknek. A harmadik szem felnyitása hasznos, ha tudjuk kezelni, és megerttünk rá, aki nem érett, az csak összezavarodik.
2012. ápr. 1. 12:46
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A keresztény egyházaknak általában az, hogy nem létezik.
2012. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

17:25

Hát attól még van. Mert akkor Jézus hogy tudta megmondani, hogy kinek mi a betegsége? Jézusnak is ugyanolyan teste volt, mint nekünk. Ő is a harmadik szemét használta.

2012. ápr. 2. 11:25
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Tévedés, méghozzá nem is kicsi.


Jézus a Szent Szellem által tudott "felfogni" olyan dolgokat, amelyeket a normál érzékszervekkel nem érzékelhetett volna, ill. meg tudott tenni olyasmiket, amikre nem volt és nincs is magyarázat (csodák, gyógyulások).


Üdv. :)

2012. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy ugy gondolod, hogy van, de a Biblia alapjan nem allja meg a helyet. Ahogy Berta is irta, Jezus nem a harmadik szemevel, hanem a Szent Szellem altal tudta, hogy mi baja van az embereknek.
2012. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Én úgy tudom, hogy Jézus is felnyitotta a harmadik szemét, mikor megérett rá"

Ez nem olyan szem ami a fején van, hanem lelki szem. Amikor érzi hogy valakinek baja van, érzi hogy segítenie kell rejta, és nem csak abból ahhogy kinéz az illető, hanem egyszerűen megérzi. Ez a "szem" nagyon távol áll az egyéb vallások beli harmadik szemtől. A Biblia rengeteg helyen él hasonlattal, mint itt is. Nem annyira harmadik szem, mint egy érzék aminek köszönhetően "más szemszögből" látsz a szemeiddel.

2012. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mi a Szent Szellem?
2012. ápr. 2. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!