Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az isteni teremtés kezdetén...

Az isteni teremtés kezdetén az emberek miért éltek olyan hosszú ideig?

Figyelt kérdés
Methusélah: 969 év, Járed: 962 év, Noé: 950 év, Ádám: 930 év.
2012. ápr. 10. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Biztos gumibogyószörpön éltek, amit kicsit föltuningoltak.
2012. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert az ő génjük tökéletes volt. Az,hogy ez miben nyilvánul meg ne kérdezd mert úgy van és kész ne gondolkodj. Akkoriban nem voltak betegségek azt csak az ember találta fel. Az emberek 12 méter magasak voltak volt idejük nőni.


Csak a gonosz Ádám megette azt a gyümölcsöt és teljesen átírta a saját génjeit leamortizálva az utódait.

2012. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Biztos más volt az időszámítás.
2012. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Isten az özönvízkor döntött úgy, hogy rövidebb legyen az élet.

"És monda az Úr: Ne maradjon az én lelkem örökké az emberben, mivelhogy ő test; legyen életének ideje száz húsz esztendő."

2012. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Ennyinek írták őket, semmi bizonyíték nincs egy mesén kívül arra, hogy ennyi ideig éltek volna.

"S mondá Gandalf, hogy míg nálad vagyon az egy gyűrű, addig biza nem fog rajtad az időnek múlása"

Csak ez egy kicsit jobb mese :)

2012. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
De ha Dumbledoret kérdezed, akkor ha az unikornis vérét iszod, akkor az fiatalít. (előző voltam :D)
2012. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Te beteg vagy. :D Viszont jókat mondasz. Bár én lehet, hogy Sith leszek, és a Sötét oldal által élek majd sokáig.
2012. ápr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Sosem tudni! Bizonyítsd be, hogy ez nem történt meg egy messzi-messzi galaxisban! :D (5.-6. voltam) :D
2012. ápr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

Túl sokat tudsz Te rólunk. Az nem jó. De találkozunk majd egyszer a jövőben. :P

(7. voltam.)

2012. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

valószínűleg sokkal koncentráltabban volt a sejtjeikben jelen a (földönkívüli) hüllő-DNS


idővel és a keveredésekkel leromlik a fajta


a fáraók még a saját testvéreiket vették el feleségül (olyan erős volt a DNS)


jah, hogy Súr folyton marhaságokat hord össze, olyan dolgokról beszél, amelyek nem léteznek :-)

2012. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!