Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A fanatikus spirituális...

A fanatikus spirituális sátánistákat hogyan lehet leállítani?

Figyelt kérdés
Nem csak itt a GYIK-en terjesztik a maszlagjaikat, hanem már máashol is...És hogy lehet meggyőzni őket, hogy kb olyan szintű vallásnak tartom ezt mint az Iszlámot?
2012. júl. 9. 08:56
1 2
 1/14 Antimod ***** válasza:

"hogy lehet meggyőzni őket, hogy kb olyan szintű vallásnak tartom ezt mint az Iszlámot?"


Meggyőzni sehogy sem fogod őket, és nem is kell. Nekik ez a vallásuk, tartsd tiszteletben. Az iszlám pedig több millió embernek nem maszlag, és tesznek rá, hogy minek tartod... :)

2012. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha valóban hívő, akkor rá kell hagyni, ez nem meggyőzés kérdése. Ha meg csak divatból csinálja (ez a gyakoribb), akkor pláne rá kell hagyni, csak nevess rajta.
2012. júl. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
uff
2012. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

09:16:


Bocsánat, rosszul fogalmaztam. Arról lenne szó, hogy meg kéne érteni velük, hogy én az ő vallásukat semmiben sem tartom jobbnak mint például az iszlámot, hagyjanak békén azzal hogy más vallásokat mocskolnak, és az övékét felemelik.


Felőlem lehetnek spirituális sátánisták, csak ne akarjanak arról meggyőzni hogy ez a vallás jobb mint másik. Nem érdekel a vallásuk

2012. júl. 9. 11:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a fanatikus keresztényeket.
2012. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A sátánisták célja az, hogy a keresztényeket és a zsidókat bántalmazzák. Miért? Talán azért, mert nálunk van az igazság és veszélyt jelentünk Sátán működésére. ŐK NEM TARTJÁK TISZTELETBEN MÁSOK VALLÁSÁT. És azáltal tudnak gyűlölködni, hogy a középkorban az a "drága" katolikus egyház a sok élősködő és szentségtelen élő pedofil pappal az élükön több tízezer embert öltek meg. Én keresztény vagyok, de nem kedvelem az egyházat, mert miattuk az egész keresztény világra rossz szemmel néznek a pogányok és sátánisták.


Íme néhány mocsok egy sátánista oldalról:

" SÁTÁN AZ ISTEN!!! “Nincs más Isten csak én.” “Tudván ezt ki merné imádni a Korán és a biblia hamis isteneit?”


" egy kitatlált entitást imádnak akit teremtőjüknek tartanak "


" Múlt vasárnap a kovenem egyik tagja elpanaszolta, hogy az elmúlt két napban zaklatták a keresztények. A keresztény exneje, aki nem más mint egy ribanc aki kihasználta, azért imádkozott, hogy visszakapja őt. A férfinak van egy menyasszonya aki Sátánista, és nagyon boldog vele. Mindketten a kovenem tagjai. Felhívott, és elmagyarázta, hogy intenzív lelki zaklatást tapasztal" - HA KITALÁLT ENTITÁHOZ IMÁDKOZNÁNK, HOGYAN ÉREZHETNE AZ ILLETŐ INTENZÍV LELKI ZAKLATÁST


MOCSKOS SZÁJÚAK: " aztán fogta a mocskos szürke gömböt, és belevágta a harmadik szemébe, keresztül a kib#szott agyán."


" Ezenkívül sok hírvivő Démont (a denevérszárnyú, vörös szemű Démonokat) küldött rá a gyülekezetre. Úgy tűnik, élvezik ha zaklathatják a keresztényeket, és csodálatos barátokká válhatnak, habár amennyire tudom, nem beszélnek."


"A lényeg – nem kell eltűrnünk a szemét baromságaikat."

2012. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nos Én úgy látom hogy már a harmadik oldalt nyitotta meg ez a személy. Mikor többen kértük a hiteles bizonyítékokat, elment az oldalról, és feltette ugyan azt a kérdést csak most lehagyott egy két szót róla.

Javaslom, hogy válaszra se méltassuk, mert akkor feladja és nem fog itt irkálni.

2012. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én meg őt, az iszlámot, a krisnatudatot és a te vallásodat is ugyanolyan szintűnek gondolom. Miért fáj neked, hogy valaki másban hisz? Jó, ez a bizonyos illető, egy fanatikus, aki most fedezte fel magában a hitet - tök mindegy, miét -, de miért baj ez neked? Miért baj egyáltalán minden embernek, ha valaki másban hisz vagy nem hisz?
2012. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szervusz,

Nos Kérdezzük meg Jézust, mit tenne a helyemben?

Hagyná sátán rabságában, vagy valamiképp segítene kijönni a halál markából?

Persze abban teljesen igazad van mindenkinek joga van saját maga felől döntést hozni,

De ha látnád, hogy egy felebarátod bajban van, mert rossz döntést hozott akkor nem segítenél neki?

A célom ennyi volt, ne több.

A többiről pedig nem szeretnék hit vitát nyitni, megmaradnék békeszerzőnek.

2012. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

A fanatikus Keresztényeket hogyan lehet leállítani?

Nem csak itt a GYIK-en terjesztik a maszlagjaikat, hanem már máashol is...És hogy lehet meggyőzni őket, hogy kb olyan szintű vallásnak tartom ezt mint az Iszlámot?

Itt le is zártam a vitát !

Ja és mielőtt elitélsz valamit olvass utánna a spirituális sátánizmusnak !

2012. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!