Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi a véleményetek a spirituáli...

Mi a véleményetek a spirituális sátánistákról?

Figyelt kérdés
Divat lett a napokban ez a téma. :D Egyébként én értelmetlenségnek tartom.
2012. júl. 9. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Eszik azokat vagy isszák? Ill.: kapcsolódnak-é, egy vagy több ponton, a "fából vaskarikához"?


Tréfán kívül: az egész "-izmus" irtózatos, buta katyvasz, mint minden "szellemi":DDD divattermék. "Spirituális csipsz" azoknak, akiknek nem is kéne több (mert kár lenne beléjük:DDD)

2012. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyetértek az első válaszolóval. Szerintem olyan divattermék mint amilyen az emo volt. Egyébként talán az emonál durvább, hiszen eléggé kardoskodnak az igazuk mellett, az más kérdés, hogy amit összehordanak az semmit nem ér. :D
2012. júl. 9. 11:51
 3/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember ki akar tűnni, különleges akar lenni. Van aki ezt valamilyen extrémsporttal teszi, van aki elvégez 3 főiskolát. És van, aki kicsit "primitívebb" eszközökhöz nyúl, attól függően, hogy milyen a személyisége pl. agyontetoválja magát vagy sátánista lesz.
2012. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Részemről mindenki abban hisz amiben akar amíg ezzel másnak nem árt.

Persze a véleményem megvan de tiszteletben tartom a "hitüket"...

2012. júl. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy véleményem van ami egyezi Jézus felvetésével.


Meg sem kell hallgatni, és válaszra sem kell méltatni.

Sátán egy újabb vallást akar alapítani, mert nincs még elég neki.

2012. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem kell foglalkozni vele.

Ha foglalkozunk vele az neki jó csak, mert igy beszélünk róla, és szerintem ez nem kellene témának sem annyira szörnyű.

2012. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"Legyetek józanok, vigyázzatok, mert ellenségetek, az Ördög, mint ordító oroszlán jár szerte, keresve kit nyeljen el!" (1Pt 5:8)
2012. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A spirituális Sátánizmus önmagunk fejlődéséről szól, és az egyéniségről, amik szerintem pozitív dolgok az életben, ezek mellett lelki fejlődésről is szó van, amellyel az ember csodákra lehet képes, szóval csak pozitív dolgokat gondolok a vallásról !
2012. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Zsizsik666 ***** válasza:
Jógázunk, meditálunk, önmagunkat fejlesszük, mint más normális pogány vallások követői. Semmi baj nincs vele.
2012. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lesz*rom az egészet, mert nem tekintem sátánizmusnak, sima természeti vallás az egész. Viszont iszonyatosan idegesít, hogy úgy nyomatják a propagandájukat itt, mint a Jehova tanúi.
2012. júl. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!