Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Tiszta embernek tűnik, vajon...

Tiszta embernek tűnik, vajon igazat mond? "Karaul táltos". Video lent:

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok jó ember ismerők és intelligens emberek véleményére...


http://www.youtube.com/watch?v=5EPoTZSpfzg


2012. szept. 16. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Csak beletekertem, de nekem őszintének tűnik, bár nem hiszem el, amit mond, de láthatóan ő hisz benne.
2012. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanaz a szélhámos mint a jósok, látók, médiumok!Eltévedt több mint ezer évet, nem tudja hogy erre ma már semmi szükség.Az hogy ő mit hisz el semmi!Hogy hány embert tud elbájolni az 0!Az igazság nem számokban van!
2012. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
És hogy folytassam 2012-őt írunk, az ember legemberibb tulajdonsága az ismeret és fejlődés
2012. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Attól, hogy valaki őszintének vagy tisztának tűnik, még közel sem biztos, hogy igazat mond. Ronda egy hasonlat lesz, de az elmegyógyintézetekben is sokan őszintén meg vannak győződve arról, hogy ők Napóleon vagy Caesar...


Továbbá az igazság egy érdekes dolog, amit kutatunk, és kis részeket meg is találunk belőle. Így amit ez az ember mond, lehet, hogy sok igazságrészletet tartalmaz (a történelmi adatokra gondolok, a szokásokra, a hitvilágra), nekem fogalmam sincs; de ettől függetlenül én nem voksolnék az ősi magyar hitre, annak követésére, gyakorlására stb., mivel meggyőződésem szerint ez az egész max. egy többé-kevésbé hiteles történelmi tény lehet, semmi több.


Üdv. :)

2012. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erre mondja Jézus azt a szent írásban, hogy "sokan jönnek az Én nevemben..."

Jézus elismeri, hogy lesznek ilyenek, de ez nem egyezik azzal amit az Atya kér az emberektől.

Az Istennek bemutatott imádat nem ebből áll.


Zsömle/lány

2012. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Hagyományőrző , rossz úton halad....



(K.Gy)

2012. szept. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Igazat mond-e? Szerintem ez olyan dolog,hogy ha tényleg hisz ebben,akkor számára az úgy van.vagy nem:) Nekem mondjuk túl misztifikáltnak tűnik ez az egész,nem is nagyon értem,minek kell így belemerülni ilyen dolgokba,de ha ő ezt érzi életfeladatának,hát hajrá.Egyébként én minden ilyen táltosra,meg mesterre,meg akárkire azt mondom,hogy senkitől sem szabad elájulni,és senki szavát nem szabad szentírásként venni.Szerintem ebbe buknak bele azok az emberek,akik magasztalják őket.Mert mindenki mondhat okos,használható,bölcs dolgokat,de nem tartom bölcs döntésnek azt,ha valakinek isszák a szavait ezerrel.
2012. szept. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Ez az ember az ősi magyar valláshoz kötődik. Sajnos kevés tényszerű dolog maradt fent a hitvilágunkról, de ha hisz benne azzal nem árt senkinek. Sokkal jobb, mint a keresztény vallás. Minden neépnek vissza kell térnie az ősi vallásához. Ezt csak a keresztények nem értik meg. És ahogy itt olvasgattam már is támadják ezt az embert. Hiába ilyen a keresztény még 2012ben is térít és hazugnak nevez mindekit aki nem osztozik az ő nézetein. Mocsok egy vallás.
2012. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Igen igazat mond. A táltosok tudása a legősibb magyar tudomány, minden mai tudományok alapja. Magában foglalja a kozmosztant a mai fizikát, kémiát, földrajzot, vallást, orvostudományt, jogot stb. csak akkoriban ezeket még másként nevezték és azt hiszem egyetlen tudomány volt. Ugyanis mindegyik kapcsolatban áll egymással ezek megértéséhez mindegyiknek a tudására szükség van.
2012. dec. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!