Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért mondta Isten azt, hogy...

Miért mondta Isten azt, hogy az asszony és a férfi lesz egy test, ha a egyneműekhez vonzókat is Ő teremtette?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert valaki azt mondta, hogy Isten így teremtett némelyeket, de a kijelentése szerint még sem állja meg a helyét.

2012. szept. 18. 21:06
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
akkor az egyneműek nem lehetnek egy test, mert akor azt is ide írta volna.
2012. szept. 18. 21:08
 2/30 anonim ***** válasza:
Ezt attól az illetőtől kéne megkérdezned. Az igazán bigott emberek megmagyarázzák, hogy az a Sátán műve.
2012. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
35%

Múltkor már felvetődött a homoszexualitás kérdése.:)

Tőled is megkérdezem, hogy az evolúció hogyan magyarázza ezt. Hány neműek voltunk? És hogy lettünk heterók?

Férfi és nő volt kezdetben?

Vagy csak férfi és csak nő? Esetleg uniszexek voltunk és véletlen minden más lett?

2012. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
42%
szerintem ez inkább betegség!
2012. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez inkább genetika mint sem vallási kérdés. Más gerinces élőlényeknél is figyelhető meg homoszexualitás. Vagy Isten homo állatokat is teremtett. Az ő részükre milyen útmutatás érvényes?
2012. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
47%

közhiedelemmel ellentétben az állatvilágban nincs homoszexualitás (előzőre reagálva).

Az lenne homoszexuális ha a hím oroszlán nagyban elsétálna a nőstényfalka mellett és megpakolná a másik hímet...

2012. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
65%
Feltéve hogy az hagyná... Ha meg nem, akkor nem párosodik legfeljebb. Mivel kevés az esély rá, hogy a bolygó összes állatát 0-24-ben figyelik, szeretném ha feltárnád nekem az állatok homoszexualitásának kizárhatóságát bizonyító és bizonyított tényeket. Komolyan érdekel, nem kötözködni vagy vitázni akarok, hanem tájékozódni. Egy hiteles tudományos cikk, de inkább tanulmány kedvemre való olvasmány lenne. Köszönöm.
2012. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%

Hát igen!Ilyen nyomi oroszlánt én még nem láttam!De kutyába is csak olyat,aki akkor akarta meg reszelni a másik hímet mikor nem kapott nőstényt!


Tehát ez abszolut,pszichológiai betegség!

2012. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekeseket olvastam tőletek.

Köszönöm.

Igazából Én nem hiszek az evolúcióban.

Csak megerősítést akartam azoktól akik elhiszik, hogy a teremtő nem "betegeket" teremtett, hanem az élet miatt alakultak így a dolgok.

2012. szept. 18. 23:26
 10/30 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem az illetőt, és azt mondta, hogy veszélyes vagyok, hogy nem hiszem el hogy a teremtő létre hozott ilyen embereket, és a biblia az csak egy könyv.


Tudatlannak, tanulatlannak, és egyéb buta gondolkodásúnak mondott, mivel Ő orvosi szakon Pszihológus, és ezt Ő jobban tudja.

2012. szept. 18. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!