Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jezus volt az Antikrisztus?

Jezus volt az Antikrisztus?

Figyelt kérdés
Na most gondoljatok bele.Van egy Biblia , amirol sokan ugy velik meg van hamisitva( en biztosra veszem).Na mar most nem tudom hol olvastam , de az volt a lenyege h a zsidok olyat varnak ami mar megtortent.En ezt tovabb boncoltam, es az eredmeny az hogy az Antikrisztus amirol azt irjak, azt fogja allitani O jezus.Tehat ha ezt a kettot osszerakod...Nagyon egyszeru a dolog, es pont ezert nem nagyon agyalnak rajta az emberkek.Tehat a multban megolt Jezus maga volt az Antikrisztus.Termeszetesen le leszek hulyezve.De sajnos ez van.Viszont akkor lehet ezt ugy is nezni, h ha itt jart az Antikrisztus, vagy nem is letezik Jezus(marmint akit varni kell) vagy egyszeruen mar nem az Antikrisztust kell varni, hanem az Igazit!

2012. okt. 4. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
31%

Van egy Biblia, amirol milliok vannak meggyozodve, hogy Isten kinyilatkoztatott szava.


A labda most megint a Te oldaladon pattog...

2012. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
A Biblia nem Istentol van. De olyan jol hangzott akkor ezt kijelenteni. Nem pattog , kattog.
2012. okt. 4. 22:28
 3/69 anonim ***** válasza:
75%

En meg azt mondom, hogy Istentol van.


(Mi ertelme ilyen kerdest feltenni? Ugysem fogod meggyozni a masikat.)


(A labda altalaba pattogni szokott, nem kattogni....)

2012. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
Mindegy ,itt nem a Biblia lenyeg.Mondjuk Isten egy konyvben irta le a dolgokat vicces.Ennyi erovel a barlangra is felrajzolhatta volna...
2012. okt. 4. 22:32
 5/69 anonim ***** válasza:

Mar hogyne lenne a Biblia a lenyeg! Olvasd el, hogy milyen mondattal kezdted a kerdesed.


Miert iratta volna fel barlangra? Voltak tekercsek es iroszerszam, amire es amivel szepen le lehetett irni a dolgokat.

2012. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:

Nem is azert irtam ki hogy meggyozzek masokat.Tisztaban vagyok vele h keptelenseg.Csak erdekel masok velemenye, esetleg van -e olyan aki ugyanerre a kovetkeztetesre jutott.Csak ennyi.

En kattogok a labdakkal pedig mit sem foglalkozok.

2012. okt. 4. 22:35
 7/69 A kérdező kommentje:
A Biblia egy eszkoz volt es az is.Sok dolgot ra lehet fogni es belemagyarazni.De peldaul ezenkivul semmi masra nem jo.
2012. okt. 4. 22:38
 8/69 A kérdező kommentje:
Sajnos vannak olyan dolgok amik barmennyire is egyertelmuek es logikusak nem kozolhetok erthetoen.:( Ezt meg gyakorolnom kell.
2012. okt. 4. 22:40
 9/69 anonim ***** válasza:
Te kis huncut. Olvastad-e valaha egyaltalan a Bibliat?
2012. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
aaaah tudok belole reszleteket meg ugy egeszben vagom a torteneseket, de jah nem melyultem bele, viszont anno a suliban amikor aBibliarol tanultunk , azt gondoltak a tobbiek h vallasos vagyok, mivel kepbe voltam.Jah volt egy zsido ismerosom, aki traktalt...nagyon nem mozgatott meg bennem semmit.De horror-scifi konyvnek kivalo volt.( mar amelyk resze fel keltette az erdeklodesem.De igy mostanaban nem latom sok ertelmet a konyvnek.
2012. okt. 4. 22:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!