Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jezus volt az Antikrisztus?

Jezus volt az Antikrisztus?

Figyelt kérdés
Na most gondoljatok bele.Van egy Biblia , amirol sokan ugy velik meg van hamisitva( en biztosra veszem).Na mar most nem tudom hol olvastam , de az volt a lenyege h a zsidok olyat varnak ami mar megtortent.En ezt tovabb boncoltam, es az eredmeny az hogy az Antikrisztus amirol azt irjak, azt fogja allitani O jezus.Tehat ha ezt a kettot osszerakod...Nagyon egyszeru a dolog, es pont ezert nem nagyon agyalnak rajta az emberkek.Tehat a multban megolt Jezus maga volt az Antikrisztus.Termeszetesen le leszek hulyezve.De sajnos ez van.Viszont akkor lehet ezt ugy is nezni, h ha itt jart az Antikrisztus, vagy nem is letezik Jezus(marmint akit varni kell) vagy egyszeruen mar nem az Antikrisztust kell varni, hanem az Igazit!

2012. okt. 4. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:
Jah de most latom Te zsizsik666 vagy...a satanistak melyk csoportjaba tartozol? En nem vagyok Satanista, es ugyanaz a story csak pepitaban. Majd rajottok.:) Igazandibol minden vallas hulyeseg, az se tevsszen meg senkit, ha az alapja az uj vallasnak hogy egy masik( szinten szanalmasan hazug) vallas ellenpolusakent tundokol. Mindegyik hazudik.Ebben biztos vagyok. De en elfogadom mindenki vallasat.A gyenge emberek mankoja.Jah itt megjegyeznem a magat ateistanak tarto leny is keresi folyamatosan Istent.Mindenki keresi.a baj az , hogy a legtobb vakvaganyra talal.
2012. okt. 8. 23:18
 52/69 anonim ***** válasza:

Spirituális egyébként, azért ír ilyen ostoba zöldségeket.:)

Csak követi a dogmáit.

2012. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 Zsizsik666 ***** válasza:

Nem azért írom. Jó vallás az, mondjuk úgyinkább, minden régi vallás érdekel. (pogány vallások, akár modernizálva is egy kicsit, ugye a vadászat sikeréért már nem nagyon végzünk szertartásokat.)

Nem ez a lényeg, ez magamtól jött, meg az is hogy az angyalok gonoszok. Vagyis emberi szempontból nézve természetellenesek. Tehát "rossz", mert természetellenes, idegen. Az egész katolikus vallás az. A spirituális sátánizmus még még mindig természetesebb, meg közelebb áll a régi vallásokhoz. Démonok=régi pogány istenek, így leegyszerűsítve. Előtte is ezt gondoltam kb., még nem is hallottam ilyen vallásról, csak gondolkoztam.

Jézus nemtudom, hogy létezett-e, de mindegy is, lehet simán ő az antikrisztus.

2012. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:

Nem tudjátok mit tesztek.Miért káromoljátok az Istent?Jézus a szabadító!

Ha olvastad a Bibliát tudnod kell :


Az ördög kísérti Jézus:"Ha Isten Fia vagy, mondd, hogy ezek a kövek változzanak kenyérré." 4Ő így válaszolt: "Meg van írva: Nem csak kenyérrel él az ember, hanem minden igével, amely Isten szájából származik." 5Ezután magával vitte őt az ördög a szent városba, a templom párkányára állította, 6és így szólt hozzá: "Ha Isten Fia vagy, vesd le magadat, mert meg van írva: Angyalainak parancsot ad, és azok tenyerükön hordoznak téged, hogy meg ne üsd lábadat a kőbe." 7Jézus ezt mondta neki: "Viszont meg van írva: Ne kísértsd az Urat, a te Istenedet!" 8Majd magával vitte az ördög egy igen magas hegyre, megmutatta neki a világ minden országát és azok dicsőségét, 9és ezt mondta neki: "Mindezt neked adom, ha leborulva imádsz engem." 10Ekkor így szólt hozzá Jézus: "Távozz tőlem, Sátán, mert meg van írva: Az Urat, a te Istenedet imádd, és csak neki szolgálj!" 11Ekkor elhagyta őt az ördög, és íme, angyalok mentek oda, és szolgáltak neki.(Mt 4,3)


Ha Jézus az Isten fia hogy lehet akkor az ördög?


Ha egy ország meghasonlik önmagával az elpusztul...Nem olvastad az írást?



"Mert vannak akiknek szemük van, de nem látnak, fülük van, de nem hallanak és nem értenek..."


(K.Gy)

2012. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:

De en nem hiszek a meseknek.

Te meg nyugodtan higgy benne.Isten aldjon!

2012. okt. 9. 12:46
 56/69 anonim ***** válasza:

Nem tudom te miben hiszel,de szeretsz játszani.Pedig ez nem játék ...


Lukács 4,9A fejsze már a fák gyökerén van. Minden fát, amely nem terem jó gyümölcsöt, kivágnak és tűzre vetnek."


Ezt ne feledd!


Béke veled!


(K.Gy)

2012. okt. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 A kérdező kommentje:
Milyen vallasod van mar neked is...?! Fenyegetozessel akar meggyozni.Kosz, inkabb kihagyom.
2012. okt. 9. 20:53
 58/69 anonim ***** válasza:
Téged úgy látszik elég csak fenyegetni és irányítható vagy.
2012. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A Szentlélek káromlása ,az nem szép dolog.Míg a földön Isten figyelmet vet rád és meg akar menteni. Addig amíg még ezen a világon vagy nem szabad hogy ellenszegülj a segítségnek.

Sokan vannak akik a pokolból vissza jönnének hogy figyelmeztessék őket ....

Te miért teszed ezeket ,ha a megmentésedért küzdenek?


Béke legyen veled!

(Amit kellet megtettem)


(K.Gy)

2012. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 A kérdező kommentje:

Isten magasrol tesz ra hogy hiszek e a mesekben vagy sem.

[link]

2012. okt. 9. 22:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!