Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ez nem támasztja alá az...

Ez nem támasztja alá az evolúciót?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 11. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
nem
2012. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért ilyen elterejdt téma az evolúció a valláskritikában?
2012. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez már a harmadik kérdésed a témában és csak arra jó, hogy ezek az István35/Abibh-féle kétes elmeállapotú egyének agyvérzést kapjanak. Hogy csökkenteni akarod a szélsőséges fundamentalisták számát, az jó és nemes, de nem ez a módja és így soha nem is érsz célt.
2012. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
De, ez aztán úgy alátámasztja, hogy csuda. Elolvastam, oszt megyek is megtagadni a hitemet, mert ezzel már nem tudok vitatkozni. Megfialt egy összvér, mikor igen kicsi esélye volt rá, há fölkötöm magam az első fára, annyira le vagyok taglózva. Kössz, hogy felnyitottad a szememet, mától ateista leszek, csuhajja.
2012. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Néhány öszvérnek van szerencséje csikót szülni, bár ez nem tekintendő hibridizációval létrejött új fajnak.
2012. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Vadkan01 ***** válasza:
ez olyan vicces hogy a vaskalapos ateisták is megtérnek
2012. okt. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ööö, izé... Én nem értek a témához, így nem tudok válaszolni.

De ha már a Valláskritikában van a kérdés, akkor elmagyarázhatnád, kérdező, hogy miért pont ide írtad ki a Tudományok helyett; és hogy szerinted alátámasztja-e, és ha igen, akkor miért. De csak úgy egyszerűen, szájbarágósan, ha kérhetem, hogy még én is megértsem. :D

2012. okt. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Srapnel ***** válasza:

Igazából csak értő olvasásra lenne szükség: "Egy az egymillióhoz annak az esélye, hogy egy öszvér szaporodóképes legyen."


A lottó 5-ösnek még ennél is kevesebb az esélye és néha mégis megtörténik!

2012. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Abban az esetben támasztja alá,ha a többi esetet,amikor az öszvérnászból nem születik utód,figyelmen kívül hagyod!


Ha az orrod hegyével érintesz egy fát és rá koncentrálsz,az valóban képes eltakarni az erdőt,de attól még az erdő ott van!

2012. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Manapság egyre több "bizonyítékot" találnak mind az evolúció pártiak, mind az evolúció ellenzők. De mi lenne, ha tutibiztosan be tudnák bizonyítani az evolúciót? Ez Isten elleni bizonyíték? Szerintem nem. Azért ne mondjátok már, hogy egy tökéletes bolygón egy tökéletes élővilág van, ami ennyire l működik,* a véletlen műve. Persze lehet, de mi lesz ha tévedünk? semmi. akkor nem mindegy?
2012. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!