Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten hogy teremthette pár...

Isten hogy teremthette pár nap különbséggel a napot és a Földet ha a napunk 5 millió éves, a Föld pedig 4,5 milliárd éves?

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 21:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
7%

Vidiripi


Isten "időszámítása" nem olyan mint az embereké.

2012. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 wartburg353s ***** válasza:
34%
Ezeket a történeteket nem szó szerint kell értelmezni. Már amikor keletkeztek, akkor is valószínűleg csak a kisgyerekek értelmezték szó szerint, a bölcsek jelképeket láttak bennük. Pedig akkor még alighanem nem tudták, hány milliard éves a Föld meg a Nap.
2012. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Biblia: Lőn este és lőn reggel harmadik nap. Ez nem úgy tűnik mintha eltelt volna 4,5 milliárd év, de tudjátok mit? Legyen igazatok.
2012. dec. 6. 21:58
 4/38 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező én értelek, de ezekkel nem tudsz mit tenni. Már agy mosottak szegények.
2012. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Amúgy tudtam hogy ezzel fognak védekezni majd, hogy nem kell szó szerint értelmezni a Bibliát, na de valljuk be gyerekek azért ez a lőn este és lőn reggel íme eljött a harmadik nap, szerintem ezalatt nem milliárd évekre gondolt akárki is írta.
2012. dec. 6. 22:10
 6/38 anonim ***** válasza:
47%
Eleve baromság az egész. Gondolj bele Ádám után Évát 3 milliárd év után teremtette meg, mert Ádámnak ennyi időre volt szüksége ahhoz hogy rájöjjön nini nincs szaporodótársa. Nevetséges.
2012. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%

"ha a napunk 5 millió éves, a Föld pedig 4,5 milliárd éves?"



Mi van??

2012. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
85%
Ádám után Évát a Biblia szerint másnap teremtette meg, ami azt jelenti 3 milliárd év múlva. Ja bocsánat ilyenkor lehet szó szerint értelmezni a Bibliát és másnap történt. Értem. :D
2012. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Elmesélnéd, hogy alakultak ki a nemek?
2012. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
23%

Miért, " a napunk 5"

milliárd "éves, a Föld pedig 4,5

milliárd éves" ???


Valaki téved. Én Istennek hiszek.

2012. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!