Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Istent ki teremtette?

Istent ki teremtette?

Figyelt kérdés
Csak azt ne írjátok hogy mindig is volt, mert megmarom magam. Köszönöm :)

2012. dec. 13. 16:12
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Kedves Tzolko :)


Nem hinném, hogy nehézségei lettek volna nagy népekkel. Már leírtam, max. elkerülte a figyelmedet: a mondat 2. része így kezdődik: MERTHOGY...


Azt pedig nem gondolom, hogy rájuk sem hederítene, megvannak az ígéretek a választott nép számára. De ez egy hosszú és bonyolult téma. Részemről lezárnám inkább. :)

2012. dec. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
0%

Tudod Berta ahogy írtad--Emberi ésszel soha nem fogunk megérteni mindent.


De meg fog sok mindent érteni az ember. Mint ahogy sok mindent magam is megértettem, csak nagyon nehéz elmesélni, részben magasabb képesítés kellene hozzá-- a másik ha tegyük fel fizikus lennék egyszerűbb lenne a megfogalmazása annak amivel szembesültem-- viszont akkor az átlag ember tényleg nem értené.


Nagyon nehéz azért is felfogni,mert az elektromosság az atomi részecskék ismerete se olyan régi.

Ugy érzem, hogy még a fizikusok a csillagászok is egy különálló valaminek veszik, nem is beszélve az emberi test működéséről vagy az emberi tudat ismeretéről.


Hisz az orvostudomány azt mondja test és agy- ennyi és nem több. Az agy? neuronok és annak elektromossága és nem több.


Amit pedig én írtam a blogban az teljesen új, és jól tudom megdöbbentő, mint neked is Berta.Pedig az igazat írtam benne és nem röpködtem-- hanem egyik pillanatban itt, majd fénysebességgel sok ezer km-re voltam.


Isten, ahogy az ember elnevezte minden népnyelven, nem volt örökké, mivel a Földünk teremtette fejlődése közben.

De nem misztikum, csak természeti ERŐ- Energia.


S ha így nézzük, akkor minden éretté vált bolygónak keletkezik saját isteni energiája. Az most egy más kérdés, hogy ott nem fognak tudni eljátszadozni egy teremtő aktus közben, mert a bolygó anyaga, és egy csillagtól való távolsága alkalmatlanná teszi bármilyen élet megalkotására-- Tehát maradnak PRIMITÍV, csak atomi törvényeket ismerő,kozmoszi Energiák-


minden olyan energia, amely önmagához visszatérve -"saját farkába harap"-- zárt láncot alkot, akkor a kisugárzásának és részecskéinek visszatérési hajlamának köszönhetően, feszültségein információt képes felvenni, megőrizni és összegyűjteni, mint memóriát!!


Még a tudósok se ismerik! Kétféle minőségben létezik az atomi energia; mágneses-fehér energia és gravitációs erőt kifejteni képes testes(!) Fekete energia.


A Fehér csak gondolatok, a Fekete viszont képi memória. Ez a kettő a természet alkotta isteni ERŐK.

Az ember (és minden élet) a teremtő aktusnak köszönhetően mind kettőből kapott egy-egy szálrendszert.


S mint ahogy a mesterséges energiát muszáj -ból(!) vezetékbe kényszerítjük, épp így van vezetékbe helyezve a testen belül is, de csak az egyik, a testes-fekete energia lelkünk, ez az idegrendszer.


A másiknak, a bőrön futó hálózatát egy kínai találta meg, ez a Fehér lelkünk.-- Amíg élünk aranysárga-- az enyém legalábbis ilyen színű.


Elhinni semmit se kell, de nem ártana mindenre odafigyelni és bele helyezni ki-ki, a saját tudásába, hogy érthesse-- hisz sok ismeret együtt adhat válaszokat.


Soha nem voltam vallásos Isten fogalmával nem foglalkoztam-- még is a képességeim miatt kénytelen voltam olvasni, értelmezni amit írtak, kiszűrni azt ami nem passzolt azzal amit tapasztaltam, s használni ami használható volt. Isten, lélek stb.fogalom-- miért alkossak újat, ha épp megfelelőek?-- egyébként is, ez a "Télapó" hallgat a nevére!! a betyáréletbe! ha All..-ot üvöltöttem volna azt is értette volna hétszentség!!


Mindenesetre Békés, Boldog új Esztendőt kívánok mindnyájatoknak!

2013. jan. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!