Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova tanúin kívül van még...

Jehova tanúin kívül van még másik olyan szervezet, amelyet ennyire "ostoroznak" az ex-tagok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szcientológia akár ilyen lehet...
2013. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg minden más hasonló szekta.
2013. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
hitgyulekezete, szcientologia, szombatistak
2013. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"cion bölcseinek jegyzőkönyve"


Ez a jegyzőkönyv egy kreálmány amit ha jól tudom az akkori orosz titkosszolgálat készített.


"...akkor nem lesz kérdés az, hogy tűzzel-vassal irtani kellene őket, csak hogy hulljon a férgesse."


Egyáltalán nem tartozik a kérdéshez ez a megjegyzésed. Ha ez is véleményed akkor se itt hangoztasd!

2013. jan. 9. 23:00
 5/8 hangszoros ***** válasza:
6/6 Ha kreálmány akkor mivel magyarázod, hogy az ott leirtak szerint vannak a történések! Próbálj utána olvasni! Gondolkodni se árt az irtakról!
2013. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam hogy teljesen hazugság az amit ott leírtak.

Azt mondom hogy egy kreálmány. Tehát vannak benne hazugságok de olyan dolgok is ami igaz. A kettőt elegyítették kreálták. De itt most nem fogok abba bele menni hogy mi van úgy és mi a kitaláció.

2013. jan. 10. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért, talán a biblia nem egy kreálmány?

Hozzáteszem, hogy azt is a judeo-keresztény egyház győztes képviselői íratták, azaz, a nem szemita népeknek szól, a szemitáktól. A cion jegyzőkönyvek és a talmud pedig a saját külön bejáratú bibliájuk, mely a világon fellelhető egyetlen gyűjtemény, ami a rasszizmust nyíltan hirdeti és mint egyszerű gójok, most már egyre többen tudjuk, hogy minden egyház és államigazgatás az ezekben megfogalmazott elvek szerint működik. Bort iszik és vizet prédikál szólás-mondás is szerintem erre vezethető vissza. Az ördög és pokol, az igazi gonosz követői mind, tehát máglyára velük.

2013. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hangszoros ***** válasza:
7/7nek! A gond az, hogy az egyszerű gój is hiába látja, tudja, érzi a történéseket. Gondos munkával ezzel a sok ilyen-olyan egyház blablával kellőképp meghülyitik Őket a szemiták. Söt még egymás ellen is hergelik a birkákat. Csak a pásztorokat kell megvenniük, vagy kinevezniük.
2013. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!