Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi a legkézenfekvőbb bizonyíté...

Mi a legkézenfekvőbb bizonyítéka annak, hogy az evolúciós elmélet IGAZSÁG?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
89%

Egy rakás átmeneti fosszília.

[link]

2013. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
89%

Pontosítok: e pillanatban igazság.

A tudomány lényege, hogy soha nem állít örök érvényű dolgokat, csak annyit mond, jelen ismereteink szerint érvényes.

Ezért a legkézenfekvőbb bizonyítéka az, hogy eddig senki sem tudott ellentmondást találni benne, és senki sem tudta megcáfolni.

Amint a kettő közül az egyik sikerül, a tudományos állítások természetes rendje szerint az evolúciós elméletet vagy korrigálják, vagy elvetik.

2013. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
74%
Az állattenyésztés és növénynemesítés, ami maga az evolúció, csak felgyorsítva. Meg a fosszíliák ahogy írták. Vagy a folyamatosan, pár év leforgása alatt mutálódó és megjelenő új vírusok.
2013. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 poet1 ***** válasza:
26%
Tényleg nem vitázni akarok,de mindenki véleményét tiszteletben tartva mondom,hogy az evolúció kitaláció. Mutathatnak csontokat,meg kémiai anyagokra hivatkozhatnak,de az még mindig csak anyag. Nem élet. Ha az anyag elég lenne,kreálhatnánk embert,mert a tárgyi feltételek adottak. Beszélhetnek bonyolult elméletekről,de még ez nem élet. Az evolúció káoszelmélet. Ha nem lenne mögötte másfajta intelligencia, a katasztrófák kezelhetetlenné válnának. A régi Star Treknek van egy ilyen része.
2013. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 hollófernyiges ***** válasza:
75%
Igazad van poet1, a Star Trek megmondja az igazságot.
2013. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 poet1 ***** válasza:
5%
kedves hollófernyiges én nem ezt írtam,hanem h van egy olyan epizód, amiben új világot teremtenek ami a végén megsemmisül. Szimbolika modell!
2013. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
80%

Visszakérdezek. Tudod pontosan, hogy mi az az evolúciós elmélet? Vagy mit jelent számodra ez?

Ha nem tudod pontosan, és kíváncsi vagy az egész dolog eredetére, akkor csak el kell olvasni "Charles Darwin: A fajok eredete" című könyvét. A neten ingyenesen pl. itt teheted meg:

[link]

Nem egyszerű olvasmány. Nem is biztos, hogy az egész össze fog állni. Csak találsz a műben bizonyítékot igazságra. Vagy nem. Ha nem akkor meg részleteiben lehet róla beszélgetni, hogy ez is marhaság, meg másképp van, az meg okosság.

2013. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
33%

Semmi.

Nincs ilyen bizonyíték. Már logikusan sem normális, persze mindenki mindent megfog tudni.

2013. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
35%

Nem, az az analfabéta aki nem tud írni és olvasni.

Nézz utána a szavak jelentésének mielőtt használod őket.

2013. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 poet1 ***** válasza:
11%
Tisztában vagyok ezzel,köszönöm. Én az illemszabályok meg nem tanulására asszociáltam.
2013. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!