Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért szidja az emberek...

Miért szidja az emberek nagytöbbsége a zsidókat? Miért származtatnak tőlük mindent ami rossz? Pl: gazdasági világválság, összeesküvés elméletek stb

Figyelt kérdés
Tényleg minden bank a zsidók kezén van, ők az a bizonyos sokat emlegetett pénz világ, a multik teljesen az ő kezükben van?
2013. jan. 18. 21:43
1 2 3
 11/21 Ozmium42 ***** válasza:
7%

Nem mindig a kulturális különbség az oka


[link]

2013. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
ez mind kamu zsidó a képen az igazi ősi zsidó inkább hasonlít az arabra mint fehér emberre
2013. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
39%
Az igazi ősi magyar meg ferdeszemű, egytől-egyig fekete hajú, és alig 150 cm.
2013. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
23%

Az ősi magyarok soha nem voltak ázsiaiak kedves utolsó.

A szláv emberekben főleg a keleti-szlávokban több ázsiai vér van.


A magyarok keleti baltidok voltak.

Már az ősmagyarok között is gyakori volt a kék szem , világos haj.

2013. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen elméletet sem hallottam még, de még durvább, hogy te ezt ki mered jelenteni.
2013. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak zsidó ismerőseim és jól megvagyok velük. Mind egytől egyig művelt, okos, talpraesett és ügyes ember. Egyébként az igaz, hogy sok nagy cég zsidó emberek tulajdonában van, de ők mindig is értettek az üzlethez és a pénzhez. Én nem sajnálom tőlük, mert szorgalmasak. Egyik sem egy lehetetlen, mindegyik dolgozik. A magyar nép pedig szégyellheti magát, hogy csak abból áll, hogy másokra fröcsög, meg úgy viselkedik, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene. A zsidók nem ilyenek. Összetartóak és támogatják egymást, azért is jutnak el mindenhova. Én római katolikus vagyok, gyakorlom is a vallásom és tudtommal Isten nem arra tanít minket, hogy gyűlöljük a másikat. És a zsidókkal tizede annyi baj sincs, mint a cigányokkal, ezen nem ártana, ha elgondolkozna mindenki.
2013. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ferde szemmel nézték, de vajon miért??? Hahó!!
2013. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%
Meg jó lenne, ha már elfelejtenétek ezt a finnugor-elméletet, mert baromira nem meggyőző. Engem inkább a boszniai piramisok érdekelnének, amiben ősi magyar rovásírások találhatók. Ja? Hogy nem adja le ezt a híradó, az MTV?
2013. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kedves 1. válaszoló. Trianonért a németeknek talpnyaló akkori kormány tehet, véletlenül sem a zsidók, akiknek többségét vagonokra rakták a II. Vh. alatt. Beszéltem olyan szemtanúval, aki elmondta, hogy még a németek is rácsodálkoztak a magyar (náciknak s.gnyaló részre gondolok) lelkességén, ahogy embertársaikat terelték a gettóba, a vagonokra. Számomra felfoghatatlan, hogy miért szidják az 'emberek' a zsidókat. Nem, nem minden multi van a zsidók kezében. Olyanról magyar üzletláncról tudok ahol nem zsidók a tulajdonosok és még filoszemitáknak sem nevezhetők.
2013. máj. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Azért ne ess túlzásba, mert egyrészt a jóérzésű embereknek egyáltalán nem tetszettek a német követelésekre meghozott zsidó törvények, de ennek nem lehetett hangot adni, továbbá a rájuk váró tragikus sors sem volt ismeretes, így felháborodást sem szülhetett.

Csak az elvakultak, a fanatikusok gyűlölték a zsidókat és igazából a német megszállás után, a nyilasok hatalomra jutását követően fordulhatott elő az amiről beszélsz, de az itt lévő német fasiszták ezen egyáltalán nem csodálkoztak, hiszen ők szervezték és pontosan ezért jöttek Magyarországra.

2013. máj. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!